Home Прес-центр ОДА Голова ХОДА провела зустріч з керівництвом АКБ «Індустріалбанк»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Голова ХОДА провела зустріч з керівництвом АКБ «Індустріалбанк»

Юлія Світлична та представники банку обговорили вихід установи на харківський ринок та визначили можливі напрямки подальшої співпраці.

У ході зустрічі, яка відбулася 9 лютого, Юлія Світлична наголосила на тому, що одним з пріоритетних напрямків роботи обласної адміністрації є розвиток малого та середнього бізнесу в області.

«Зі своєї сторони ми робимо все для створення сприятливого інвестиційного клімату в регіоні. Тому ми налаштовані на співпрацю, спрямовану та те, щоб надавати якомога більше можливостей для малого та середнього бізнесу. Одним зі стимулів для розвитку підприємництва є банківська підтримка, кредитування на вигідних умовах, - зауважила голова ХОДА. - Сподіваюся, відкриття вашого банку в Харкові стане новим етапом розвитку банківської сфери та потягне за собою нові бізнес-проекти».

Голова правління «Індустріалбанку» Михайло Букрєєв, у свою чергу, відзначив, що рішення про відкриття банку в Харкові було ухвалене саме через сприятливий інвестиційний клімат, який склався в регіоні протягом останніх років.

«Завдяки злагодженій роботі керівництва області на Харківщині створюються всі умови для розвитку бізнесу. Для нас це важливо, оскільки ми будемо брати участь у бізнес-проектах у якості банківського посередника», - підкреслив Михайло Букрєєв.

Він зауважив, що «Індустріалбанк» спеціалізується саме на обслуговуванні юридичних осіб - представників малого та середнього бізнесу. Зокрема, має програми підтримки аграрної та будівельної галузей.

Також під час зустрічі Юлія Світлична зупинилася на програмах, які реалізуються обласною адміністрацією у сферах інформаційної підтримки підприємців та підвищення фінансової грамотності громадян.

«Зокрема, в минулому році ми підписали меморандум між ХОДА, Харківським банківським союзом та Університетським консорціумом, у рамках якого проводимо заняття з підвищення фінансової грамотності - у питаннях іпотечного, споживчого кредитування тощо», - розповіла керівник області та запросила представників банку взяти участь у реалізації просвітницьких проектів ХОДА.

Михайло Букрєєв запевнив, що установа готова підтримувати всі ініціативи, корисні для розвитку  регіону.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер