Home Прес-центр ОДА Юлія Світлична представила нового керівника теруправління Рахункової палати України
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Юлія Світлична представила нового керівника теруправління Рахункової палати України

Відомство очолила Наталія Дузь.

Нового начальника територіального управління по Харківській, Сумській та Полтавській областях відрекомендували колективу голова ХОДА та заступник голови Рахункової палати України Олександр Яременко. До призначення в Рахункову палату Наталія Дузь обіймала посаду першого заступника директора Департаменту фінансів Харківської облдержадміністрації. Представляючи Наталію Дузь підлеглим, Юлія Світлична охарактеризувала її як відповідальну, патріотичну, принципову та державницьку людину.

«Сьогодні обласна адміністрація втратила гарного фахівця, але для фінансової системи держави - це велика знахідка», - сказала керівник ХОДА.

Вона підкреслила значущість діяльності Рахункової палати в питанні забезпечення ефективного використання бюджетних коштів.

«Темпи соціально-економічного розвитку залежать від відповідальності кожної державної людини, а ефективність використання фінансів залежить від якісної роботи Рахункової палати та її територіального відділення, яке знаходиться в Харкові, але відповідає за три регіони – Полтавську, Сумську та Харківську області», - сказала Юлія Світлична.

Олександр Яременко, у свою чергу, відзначив, що територіальне управління в Харківській області є одним із кращих у структурі Рахункової палати України. Тривалий час воно залишалося без керівника. Наталія Дузь, за інформацією Олександра Яременка, стала другою жінкою - керівником теруправління Рахункової палати.

«Робота територіального управління, його колективу буде спрямована на виконання функцій державного фінансового аудиту. Зараз це питання збереження державних фінансових ресурсів є дуже актуальним», - наголосила Наталія Дузь.

Нагадаємо, Рахункова палата України є одним з органів, який має повноваження щодо контролю за дотриманням бюджетного законодавства. Цей орган діє від імені Верховної Ради України та контролює використання коштів Державного бюджету України.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер