Home Прес-центр ОДА Харківщина очолила рейтинг неолімпійських видів спорту в Україні
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Харківщина очолила рейтинг неолімпійських видів спорту в Україні

Рейтингове оцінювання розвитку спорту в регіонах щороку проводить Міністерство молоді та спорту України. За підсумками 2017 року Харківська область вперше в історії посіла в ньому найвищу сходинку, випередивши столицю.

Так, наш регіон набрав за всіма напрямками рейтингу 696115 очок. Київ набрав 663017 очок, 3 місце посіла Київська область, набравши 369011 очок.

Рейтинг визначається за найбільшою кількістю очок, які нараховуються спортсменам за результатами виступу в спортивних змаганнях різних рівнів з неолімпійських видів спорту (наприклад, армспорту, акробатичного рок-н-ролу, автомобільного спорту, альпінізму, бодібілдингу, більярду, бойового самбо, боулінгу, гирьового спорту, східних єдиноборств тощо).

«Очки нараховуються кожному спортсмену за виборене місце в індивідуальних, групових і командних номерах програми та ігрових видах спорту, - пояснили в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА. - У групових і командних номерах програми та ігрових видах спорту очки нараховуються структурним підрозділам, всеукраїнським громадським об'єднанням фізкультурно-спортивної спрямованості та структурним підрозділам центральних органів виконавчої влади у сфері фізичної культури та спорту за кожне виборене місце спортсменами».

Найбільш успішними спортсмени Харківщини були у таких видах спорту, як армспорт, авіамоделювання, альпінізм, військово-спортивні багатоборства, козацький двобій, карате JKS, кікбоксинг, сумо, спортивне орієнтування, таїландський бокс муай тай.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер