Home Прес-центр ОДА Ткачов Сприятливі умови бізнесу
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

З метою створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу в ХОДА започаткували нову форму спілкування з підприємцями


   З метою аналізу стану реалізації в області завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу 5 липня відбулася перша виїзна нарада за участю представників Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА на виробничому підприємстві ТОВ ВКГ «Лісова казка».

   За словами заступника директора Департаменту економіки і міжнародних відносин – начальника управління зовнішньоекономічних зв’язків та міжнародних відносин ХОДА Дениса Ткачова, у 2011 році 4 підприємства малого та середнього бізнесу отримали кредитні кошти через Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва.

   Це підприємство «Медтехніка», що займається розробкою та виробництвом спеціального медичного обладнання для людей з обмеженими можливостями; ФОП Радюков - виготовлення паливних брикетів; ФОП Болібок - надання поліграфічних послуг для бізнесу за нижчою ціною з метою зменшення собівартості продукції. ФОП Гуляєва, що входить до Виробничо-кондитерської групи «Лісова казка», було надано з бюджету області 190 тисяч грн.

   Як зазначив комерційний директор ТОВ ВКГ «Лісова казка» Дмитро Веркуш, за ці кошти на підприємстві було проведено модернізацію та реконструкцію обладнання. Завдяки чому було збільшено більш ніж на 10% обсяги продажу на внутрішньому ринку та вдвічі розширено ринок експорту.

   «Такий діалог з підприємцями повинен бути в постійному режимі. Це була перша зустріч у такому форматі, проте вона дала набагато більше, ніж кілька засідань Ради підприємців разом узятих. Тому що, перебуваючи на своєму підприємстві, керівник відчуває себе більш захищено та може відкрито говорити про всі проблеми, з якими він стикається.

   Ми змогли краще їх побачити і зрозуміти. Ми обов'язково продовжимо практику таких виїзних нарад, можливо трохи розширимо коло представників середнього бізнесу, щоб вони могли нам розповісти, чим конкретно обласна адміністрація може бути їм корисна. Де ми можемо підставити своє плече, в яких питаннях необхідне втручання голови ХОДА, а де буде достатньо лише зістикувати відповідні дозвільні органи, подолати їх відомчі розбіжності», - сказав Денис Ткачов.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер