Home Прес-центр РДА Діти навчальних закладів Первомайського району взяли участь в різноманітних новорічних святах
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Діти навчальних закладів Первомайського району взяли участь в різноманітних новорічних святах

   Новорічні свята для учнів навчальних закладів Первомайського району розпочалися 19 грудня — зі святкового привітання дітей з днем Святого Миколая. А учні закладів освіти району - були присутні на відкритті районної ялинки, яка розташована біля будівлі районної державної адміністрації, та отримали солодкі подарунки.
   26 грудня 2017 року учні пільгового контингенту та обдаровані діти, в кількості 250 дітей, відвідали Новорічне свято в Ржавчицькому будинку культури. Урочистими гостями на святі були: голова райдержадміністрації Володимир Павленко та голова Первомайської районної ради Володимир Татаренков. Поважні гості привітали з новорічними та різдвяними святами дітей та вчителів, побажали їм святкового настрою, гарних оцінок, зимової погоди та незабутнього проведення зимових канікул і отримання гарних подарунків від Діда Мороза та Снігурки. Всі діти, які побували на новорічному районному святі отримали солодкі подарунки від Первомайської районної державної адміністрації.
   27-28 грудня, 80 учнів навчальних закладів району відвідали новорічні свята в Обласному палаці дитячої та юнацької творчості в м. Харкові.
   29-30 грудня, під патронатом губернатора області Юлії Світличної та за сприяння голови райдержадміністрації Володимира Павленка, 80 учнів району відвідали Губернаторську ялинку, новорічну виставу і новорічне свято в Будинку культури «Залізничник» та отримали новорічні подарунки.
   Також, протягом 04 - 10 січня 2018 року, близько 200 дітей району відвідали виставу «Рони - дочь разбойников».
   Підвіз до місць проведення зазначених заходів в м. Харкові забезпечив відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.
   «Канікули лише розпочалися і ми вважаємо, що наші діти повинні їх запам’ятати веселими, насиченими та яскравими. Саме тому районна влада прикладає максимум зусиль, задля покращення дозвілля наших учнів», - зазначає керманич району Володимир Павленко.

За інформацією
відділу освіти, молоді та спорту
районної державної адміністрації

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер