Home Прес-центр РЦСССДМ Сімейний патронат для дитини в Первомайському районі
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

13.12.2017 1700Сімейний патронат для дитини в Первомайському районі

   11 та 12 грудня на базі відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відбувся семінар - тренінг для міждисциплінарної команди по узгодженню дій із забезпечення інтересів дитини. Міждисциплінарна команда: це партнерство та прийняття рішень у найкращих інтересах дитини.
13.12.2017 1701   Завданням семінару було ознайомлення з технологією ведення випадку, його алгоритмом та процедурою; обґрунтовуванням оцінки потреб як основи для процеси прийняття рішень та важливої складової ведення випадку, визначення цільової групи дітей та сімей для надання послуги з патронату.
   Як зазначила директор РЦСССДМ Світлана Калина, на семінарі, який відбувся для відповідальних спеціалістів за надання послуги патронату над дитиною, були розглянуті процедури прийняття рішень та форми документування, що заповнюються на кожному етапі надання послуги, розглянуті функції, завдання та дії кожного члена міждисциплінарної команди, визначення ролі і завдання кейс - менеджера з ведення випадків й забезпечення послуги з патронату та розкриті принципи командної роботи та відпрацьований алгоритм взаємодії міждисциплінарної команди в процесі ведення випадків. Ми повинні діяти та приймати рішення в найкращих інтересах дитини.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер