Home Прес-центр ССД Захист прав самих менших мешканців Первомайщини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

12.10.2017 1419Захищаємо права самих маленьких мешканців Первомайщини

   12 жовтня 2017року відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей райдержадміністрації.

  На порядку денному розглянуті актуальні питання, що направлені на захист прав та інтересів самих менших мешканців району.
  Так, на раді, були підведені підсумки цьогорічного оздоровлення дітей з урахуванням організації їх відпочинку у пришкільних оздоровчих таборах та закладах санаторного спрямування.
  Також, було розглянуте питання щодо профілактики насильства над дітьми. Під час розгляду визначено два проблемних направлення для подальшої роботи: насильство у сім’ї та у дитячому колективі. Наголошено на своєчасному взаємоінформуванні служб з даного питання.
  Розглядаючи питання про захист прав дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування було наголошено на присутню у громадянському суспільстві обережність до таких дітей та родин, що їх виховують. Рішенням ради було зазначено, що обізнаність громадян з питань діяльності сімейних форм необхідно підвищити шляхом ознайомлення населення з позитивними прикладами родин, які вже подарували свою сім’ю таким дітям.
  Після ретельного аналізу стану дитячої злочинності були визначені основні шляхи співпраці районних служб з навчальними закладами освіти у частині забезпечення наставництва над дітьми, що мають проблеми з поведінкою або мають низький рівень соціалізації у суспільстві.
  Під час обговорення питання організації роботи з родинами, які перебувають у складних життєвих обставинах було наголошено на необхідності проведення аналізу перебування родин під соціальним супроводом більше 6 місяців з винесенням справ таких сімей на розгляд Комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.
  Також, під час роботи було зазначено на необхідності активізувати роботу з профілактики правопорушень серед дітей, вживання ними наркотичних речовин, алкогольних напоїв, тютюнових виробів як серед дітей так і серед батьків та осіб, що їх замінюють. Намічені основні профілактичні заходи до Дня боротьби зі СНІДом, у тому числі, проведення спільних із співробітниками поліції вибіркових перевірок місць дозвілля дітей та молоді у вечірній час.
  Організацію спільної роз’яснювальної роботи серед дітей та дорослих рішенням ради було визнано головним напрямком роботи всіх служб, що працюють з дітьми.


 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер