Home Прес-центр Культура Конкурс дитячої творчості «Яскраві діти України»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Первомайський район у конкурсі дитячої творчості «Яскраві діти України» представила Аліна Лісняк – учасниця Біляївського НВК

   10 жовтня в Харківському академічному театрі опери та балету відбувся фінал конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». Керівник області - Юлія Світлична, очолила журі обласного фіналу. Також до складу журі увійшли, зокрема, Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв України, співак, поет, композитор Тарас Петриненко та Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв України, поет, драматург Юрій Рибчинський.
   Учасники конкурсу – діти з усіх районів та міст Харківської області. 41 юний співак представив 39 номерів (38 сольних та 1 тріо).
   Переможців визначали у трьох вікових категоріях: від 6 до 9 років, від 10 до 12 та від 13 до 14. Учасник, який отримав Гран-прі, представлятиме область у фіналі національного відбору в Києві та матиме змогу здобути путівку на дитячий фестиваль у Сан-Ремо (Італія).
   «Первомайський район, у конкурсі, гідно представила Аліна Лісняк – учасниця Біляївського НВК – талановита, активна, перспективна учасниця художньої самодіяльності Біляївського сільського клубу.
   Ми вітаємо Аліну та директора Біляївського сільського клубу Димедчук Вікторію з почесною участю в дивовижному конкурсі «Яскраві діти України»!», - зазначила начальник відділу культури та туризму Первомайської РДА Олена Азаренко

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер