Home Прес-центр ОДА Журналістів запрошують на тренінг з енергоефективності
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Журналістів запрошують на тренінг з енергоефективності

Захід пройде у рамках проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» за підтримки Українського освітнього центру реформ.

На дводенний тренінг «Головне про енергоефективність у ЗМІ» запрошують журналістів, які у своїх інформаційних матеріалах розкривають ключові питання житлово-комунального господарства та енергоефективності, альтернативних джерел енергії.

Під час тренінгу учасники разом з експертами зможуть обговорити питання енергоефективності будівель, дізнатись про базові питання управління багатоквартирним будинком, а також розвінчати основні міфи про створення та діяльність ОСББ.

Крім того, журналісти відвідають об’єкти, де вже активно впроваджуються новітні енергоефективні технології, та поспілкуються з енергоменеджерами, енергоаудиторами та головами ОСББ. Спікери зможуть розповісти власні історії успіху під час створення ОСББ, термомодернізації будинків та залучення «теплих» кредитів.

Тренінг буде проходити 12-13 жовтня у готелі «Reikartz» (вул.Садова, 4).

1-й день - з 9:30 до 18:00, 2-й день - з 9:00 до 14:00.

Для акредитації необхідно надати ПІБ, видання та інформацію - чи є потреба у готелі. Дані надсилати на адресу Харківського прес-клубу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Організатори компенсують транспортні витрати, проживання в готелі та харчування під час проведення дводенного тренінгу.

Програму заходів можна подивитись тут.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер