Home Прес-центр РДА Питання переносу пам’ятного знаку, на честь вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Питання переносу пам’ятного знаку, на честь вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  Сьогодні, як ніколи треба пам’ятати своє минуле і почитати тих, кого вже не має з нами. Саме з такою метою, у 2013 році був відкритий пам’ятний знак на честь вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
   Згідно Програми «Увічнення пам’яті про учасників бойових дій на території інших держав у Первомайському районі» на 2013-2014 роки:
- придбано передню частину корпусу тягача легкого броньованного (як складової пам’ятного знаку) – 4,2 тис. грн. (позабюджетні кошти);
- придбано матеріалів на облаштування пам’ятного знаку (камінь - БУТ) – 35,0 тис. грн. (бюджетні кошти);
- матеріально-технічне забезпечення підготовки території для встановлення пам’ятника (придбання плити, табличок, нанесення надпису та установка) – 3,1 тис. грн. (бюджетні кошти);
- фарбування пам’ятника – 3,2 тис. грн. (бюджетні кошти);
- встановлення дорожних плит – 21,0 тис. грн. (позабюджетні кошти);
- згідно договору на виготовлення проектної документації – 4,2 тис. грн.
   Всього використано 63,4 тис. грн., із них:
- 38,2 бюджетні кошти;
- 25,2 позабюджетні кошти.
   «На теперішній час відділ культури і туризму Первомайської районної державної адміністрації, на балансі якого знаходиться пам’ятний знак, утримує пам’ятку та прилеглу територію в належному стані: щорічно проводиться поточний ремонт пам’ятного знаку, висаджуються зелені насадження. Працівники адміністрації щорічно проводять очищення лісосмуги за пам’ятником, вичищають наявні звалища та білять дерева, в рамках проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «День довкілля».
   З метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав, створення умов для патріотичного виховання молоді Первомайщини на героїчних традиціях воїнів-інтернаціоналістів, для проведення районних свят, мітингів та покладання квітів до пам’ятного знаку, у районі прийнята, діє та фінансується районна Програма увічнення пам’яті учасників бойових дій на території інших держав на 2016-2018 роки, що свідчить про особливий статус пам’ятного знаку для району.
   Питання  переносу пам’ятного знаку, на честь вшанування учасників бойових дій на території інших держав Первомайською райдержадміністрацією, ніколи не розглядалося і не буде розглядатися у зв’язку з тим, що цей пам’ятник став однією з візитних карток Первомайщини.
Керівництво району ніколи не розділяло ветеранів за місцем проживання. Ми однаково вдячні всім без виключення воїнам інтернаціоналістам району та міста за їх подвиг, за їх активну громадську позицію та за їх особистий внесок у виховання справжніх патріотів України», - наголошує голова райдержадміністрації Володимир Павленко.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер