Home Прес-центр РДА Продовжується капітальний ремонт систем водопостачання району
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Продовжується капітальний ремонт систем водопостачання району

Відповідно до фінансування «Угоди про співробітництво між Харківською ОДА та ПАТ «Укргазвидобування» у Первомайському районі», на капітальний ремонт водопровідної мережі в селі Побєда, підрядній організації ТОВ «Лада Євробуд», на матеріали, перераховано аванс у розмірі 128,0 тис. грн. Роботи по відновленню водогону тривають.
«На сьогодні, по селу Побєда, водогін відремонтований на 80%. І це водогін, який був і є в наявності у селі, але практично 20 років не функціонував.
За останні три роки наша співпраця з усіма ланками: сільськими радами, обласною адміністрацією дає наявний ефект. І це лише свідчить про те, що якщо керманич району відпрацьовує питання, а не розводить пусті балачки – з’являється результат, яким можуть користуватися люди.
Складний стан систем водопостачання та водовідведення в районі поки не дозволяє одночасно розв’язати всі необхідні питання, оскільки ця галузь належить до найбільш капіталоємних у народногосподарському комплексі, адже будівництво водогонів в районі приходиться на 70-80 роки минулого століття. Але це - не є приводом сидіти склавши руки і вести пусті балачки. Якісною питною водою з водогонів небезпечно лише 40% населення району. Тому проведення капітального ремонту водопровідних мереж і буріння нових свердловин – є пріоритетним для Первомайщини», - зазначає керманич району Володимир Павленко.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер