Home Прес-центр ОДА Сучасні спортивні об’єкти для молоді мають бути в кожному районі області. Юлія Світлична
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Сучасні спортивні об’єкти для молоді мають бути в кожному районі області. Юлія Світлична

Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в Пісочині входить в активну фазу.

«Ми на Харківщині розуміємо важливість спортивної сфери. Те, що від розвитку спорту залежить здоров’я нації та дозвілля дітей і молоді - очевидні речі. Тому в нашій області особлива увага спорту приділяється на всіх рівнях: від проведення міжнародних спортивних турнірів до створення відповідної інфраструктури для дітей та молоді найвіддаленіших куточків регіону, - підкреслила Юлія Світлична. - У минулому році ми відкрили фізкультурно-оздоровчі комплекси у Вовчанську та Первомайському. В цьому році продовжуємо цю роботу. Вже будуються комплекси у Пісочині та Краснограді. Найближчим часом спрямуємо кошти на ФОК у Золочеві, завершимо реконструкцію центрального стадіону в Змієві. Впевнена, що такий системний підхід дасть позитивні результати».

Будувати фізкультурно-оздоровчий комплекс у мікрорайоні «Мобіль» селища Пісочин Харківського району розпочали у жовтні минулого року. Він будується за типовим проектом, за яким було збудовано комплекси у Вовчанську та Первомайському.

Кошти на будівництво виділяються з бюджетів усіх рівнів - державного, районного та селищного.

На даний момент практично завершено монтаж каркасу будівлі, на 80% виконано внутрішні перетинки з цегли, завершується робота над роздягальнями та тренажерними залами. Протягом місяця будівельники зведуть усі перетинки, утеплять будівлю та почнуть встановлювати металопластикові вікна.

«За півтора місяці будівля ФОКу матиме завершений вигляд, - розповів заступник директора Департаменту капітального будівництва ХОДА Володимир Норчак. - Завдяки наполегливості керівника області Юлії Світличної, яка домоглася виділення коштів, ми можемо розпочати підведення комунікацій до будівлі. Це дуже важливо. Світло та тепло дозволять працювати в осінньо-зимовий період та виконати максимальний обсяг робіт у цьому році».

Сучасний фізкультурний комплекс у Пісочині матиме площадки для занять волейболом, міні-футболом, тенісом, баскетболом, бадмінтоном та занять із загальної фізичної підготовки.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер