Home Прес-центр РДА Візит до Первомайщини заступника губернатора
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

08.02.2017 1700Візит до Первомайщини заступника губернатора

   Сьогодні, 08 лютого, Первомайський район з робочим візитом відвідав заступник голови-керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев.
08.02.2017 1701   Під час свого візиту Анатолій Бабічев, разом з головою райдержадміністрації Володимиром Павленко та головою райради Володимиром Татаренковим, відвідав Троїцький навчально-виховний комплекс та Олексіївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. На зустрічі з учнівськими колективами, від імені губернатора 08.02.2017 1702Харківської області, Анатолій Бабічев вручив школам комплекти комп'ютерної техніки та передав у фонди бібліотек нові книжки.
   «Початок нового року відзначився поповненням комп’ютерного парку шкіл Первомайського району 70 комп’ютерами. А при підтримці Харківської облдержадміністрації у 23 сільські бібліотеки Первомайщини з Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки були передані 1200 примірників художньої, громадсько-політичної, наукової та дитячої літератури.
08.02.2017 1703   Вважаю, що сьогодні для того, щоб бути конкурентоспроможними, учням необхідно у повному обсязі володіти інформаційними технологіями. Саме з цією метою, сьогодні, навчальні заклади Первомайського району отримують цю нову комп’ютерну техніку. За підтримки обласної та районної адміністрацій, учні та педагогічні працівники Первомайщини  мають змогу перетворити навчально-виховних процес в дійство наповнене сучасним інтерактивним змістом цікавим для всіх його учасників», - зазначив Анатолій Бабічев.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер