Home Прес-центр День автомобіліста 2012
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Харківська область - один з лідерів з інформатизації бібліотечної мережі


   Про це під час зустрічі з працівниками Куп'янської центральної районної бібліотеки розповів директор Департаменту культури і туризму Дмитро Кузнєцов. За його словами, у рамках реалізації у регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села, в Харківській області з 2010 року розпочався процес інформатизації сфери культури і на сьогоднішній момент вже можна говорити про досить серйозні результати.
   «Харківська область в даний момент є лідером з надання послуг через інтернет. Куп'янський район у цьому відношенні має теж дуже серйозні показники. Інтернет для нас - це інформаційна артерія. За допомогою нього ми хочемо розвивати нові технології, хочемо навчитися шукати грантові проекти, тобто залучати позабюджетні кошти», - повідомив Дмитро Кузнєцов.
   Завдяки проекту «Бібліоміст» всього 118 бібліотек Харківської області отримали близько 400 комп'ютерів, в тому числі бібліотеки Куп'янського району.
   «Сьогодні вже до трьох сільських та однієї районної бібліотеки Куп'янського району приєдналися ще 8 сільських бібліотек. Незабаром ще 3 бібліотеки отримають комп'ютери. Це досить серйозна заявка для того, щоб протягом 2014 року закрити це питання по району в цілому», - розповів перший заступник голови Куп'янської РДА Володимир Білозерський.
   Довідка. Програма «Бібліоміст» працює в Україні з 2008 року. Основна мета - розширення доступу до інформації через Інтернет, модернізація та впровадження інноваційних технологій в роботу публічних бібліотек. За 4 роки 1800 бібліотек України отримали більше 6000 одиниць комп'ютерної техніки. Проект «Бібліоміст» працює в 10 країнах світу. На його фінансову підтримку фонд Білла і Мелінди Гейтс виділив більше 25 млн. доларів США.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер