Home Прес-центр Спортивні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

26.12.2018 1500Спортивний 2018 рік: підсумки та нові завдання

23 грудня в затишному залі ПК «Хімік», за значної присутності шанувальників здорового способу життя, відбулося районне свято підведення підсумків спортивного 2018 року під гаслом « Герої спортивного року». Це свято зібрало разом всіх працівників сфери фізичної культури та спорту району, юних спортсменів та їх наставників, ветеранів спорту, спортивних меценатів, діючих спортсменів. Підсумки 2018 спортивного року беззаперечно засвідчують, що в районі фізкультура і спорт розвиваються та користуються не аби якою популярністю.
Церемонію нагородження розпочалася з ушанування переможців районної Спартакіади школярів, бо саме в дитячому та юнацькому віці, в стінах закладів освіти, започатковуються навички ведення здорового способу життя, любов до спорту, формуються вольові риси характеру. До спортивних перемог своїх вихованців докладається праця всього педагогічного колективу під керівництвом вчителя фізичної культури та підтримці адміністрації школи.
Грамоту відповідного ступеня, пам’ятний кубок та набір спортивного інвентарю від районної державної адміністрації та районної ради отримали учні Грушинського НВК. За друге місце був нагороджений колектив фізичної культури Троїцького ліцею. Перше місце завоювали школярі Біляївського ліцею.
В цьому році пам’ятні відзнаки райдержадміністрації та райради за І, ІІ та ІІІ місце в районному рейтингу розвитку фізичної культури і спорту отримали колективи Грушинської, Красненської та Закутнівської сільських рад.
В рамках щорічної церемонії підведення підсумків спортивного року були відзначені грошовими винагородами та пам’ятними призами райдержадміністрації та райради кращі спортсмени та спортивні функціонери. Кращим вчителем фізичної культури був визнаний Сергій Чернега, кращим спортивним організатором Дмитро Пономаренко, кращим спортивним інструктором району Микола Басов, кращим спортивним тренером району В’ячеслав Покойний, кращим юним спортсменом району Єлизавета Спода, кращим спортивним медпрацівником Сергій Рарог, кращим спортивним арбітром Костянтин Чистяков, кращою спортивною спорудою району 2018 року став спортивний комплекс Троїцького ліцею. Відзнаками «За відданість спорту» нагороджені ветерани фізкультурного руху району Олександр Федотов, Сергій Шевченко, Геннадій Корнєв.
Кульмінацією спортивних урочистостей став момент нагородження призерів та переможця першості району з футболу 2018 року. Третю сходинку в турнірній таблиці посіла команда «Фортуна» с.Грушине. Срібними призерами першості району стала команда «Колос» с.Троїцьке. А почесний кубок чемпіона району з футболу отримав футбольний клуб «Топфармінг» с.Ржавчик.
Спеціальними призами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені: в номінації кращий бомбардир футбольної першості району нападаючий команди «Агрогенерейшин» с.Закутнівка О.Удовіченко, в номінації кращий голкіпер М.Костін команда «Фортуна» с.Грушине, в номінації кращий гравець першості району гравець команди «Топфармінг» с.Ржавчик А.Бондарь.
«Спортивні досягнення 2018 року стали надбанням спортивної історії району, а підведення підсумків мало велике значення для осмислення якості виконаної роботи та подальшого вибудовування стратегії реалізації програм по розвитку фізкультури та спорту в районі. Радість спортивних здобутків, почуття задоволення від безкомпромісного спортивного протистояння, хвилі позитивних емоцій від заслужених перемог та нагород, суттєва фінансова підтримка з районного та місцевих бюджетів сфери фізичної культури та спорту, поява сучасних спортивних споруд, які вже збудовані в нашому районі та споруди, які планується збудувати в 2019 році суттєво пожвавлять спортивне життя в колективах фізичної культури сільських рад та закладах освіти, долучать до здорового способу життя нових прихильників», - зазначив голова районної державної адміністрації Володимир Павленко, вітаючи всіх учасників заходу.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер