Home Прес-центр Спортивні новини
Банер
PDF Друк e-mail

14.02.2017 1544Підсумки першості району з настільного тенісу

11 лютого, в спортивному залі Олексіївського НВК, в рамках проведення комплексної районної Спартакіади з видів спорту серед колективів фізичної культури сільських рад, відбулися фінальні особисто-командні змагання з настільного тенісу в яких прийняли участь переможці зональних змагань команди Єфремівської, Олексіївської та Грушинської сільських рад.
14.02.2017 1545   В особистих змаганнях серед жінок чемпіонкою району стала Єлизавета Спода яка представляла команду Грушинської сільської ради, а друге та третє місце зайняли Вікторія Бордіян та Яна Руденко, серед чоловіків першість виборов представник Олексіївської сільської ради Володимир Юрченко, друге та третє місце зайняли представники Єфремівської сільської ради Едуард Мітагварія та Володимир Мініч. В командному заліку фінал першості району з настільного тенісу впевнено виграла команда Олексіївської сільської ради, друге місце зайняла команда Єфремівської сільської ради, а третіми стала команда Грушинської сільської ради.
   Організаторів турніру, а це комунальна установа «Спорт для всіх», приємно вразила достатньо висока технічна підготовка учасників турніру, що свідчіть про те що цей вид спорту має широку популярність серед мешканців сіл нашого району як серед чоловічої так і жіночої статі. По завершенню змагань всі номінанти змагань як в особистому так і в командному заліку були нагороджені дипломами відповідного ступеня медалями та кубками райдержадміністрації та райради.
   В заключному слові голова районної ради Володимир Татаренков побажав всім учасникам змагань подальших спортивних досягнень в вибраному виді спорту, подякував їм за відповідальне ставлення до свого фізичного гарту, намагання особистим прикладом пропагувати здоровий спосіб життя серед молоді району, та зазначив, що здоров’я кожної людини це багатство всієї держави.