Home Прес-центр РДА Чорний біль нашої землі
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

26.04.2016 1422Чорний біль нашої землі

   26 квітня, біля пам’ятного знаку в м. Первомайський, відбулися заходи з ушанування пам’яті померлих та постраждалих внаслідок трагедії на Чорнобильській АЕС. У мітингу до 30-ї роковини трагедії взяли участь: керівництво Первомайської райдержадміністрації, Первомайської районної та міських рад, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та міськвиконкому, жителі району та міста, доля яких пов’язана з Чорнобилем.
26.04.2016 1423   Виступаючі говорили про те, що аварія на Чорнобильській АЕС мала, має і, на жаль, ще довго матиме значний вплив, і не лише на українців. У пам’яті нашого народу це день болю, суму. І забути цей день та викреслити із нашої пам’яті – неможливо.
   Чорнобиль. Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнищем скорботи. Загиблих у вогні атому вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів та вінків до пам’ятного знаку.
   «Вічна пам'ять тим, хто відійшов у вічність. Наша глибока вдячність і шана - ліквідаторам, що живуть з нами поруч. Нехай ваші імена знайдуть місце в душах співгромадян, будуть прикладом мужності і героїзму, хоча себе героями ви не вважали.
   Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогу ціну. Чорнобиль не відходить у минуле, не відпускає його туди наша свідомість. Бо вона опромінена ним», - зазначив голова райдержадміністрації Володимир Павленко.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер