Home Містобудівна документація ДПТ Суданської сільської ради
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail   Протокол громадських слухань від 09.02.2016 року №1


  Рішення сесії сільскої ради про затвердження Детального плану   Суданською сільською радою завершено розроблення «Детального плану території з уточнення генерального плану в районі вулиці Молодіжної та з метою будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в районі вулиці Комуністичної селища Біляївка Суданської сільської ради Первомайського району Харківської області».
    Отримано погодження Детального плану обласних служб, (останнє погодження Головного управління Держсанепідемслужби у Харківській області від 29.12.2015р.); витяг із протоколу містобудівної ради при департаменті містобудування та архітектури облдержадміністрації №3 від 04 вересня 2015 року в якому визнано, що, в цілому, матеріали відповідають вимогам державних будівельних норм та рекомендовано зазначену містобудівну документацію до затвердження Суданською сільською радою, згідно установленого чинним законодавством порядком.
    Зі змістом Детального плану можна ознайомитись в Суданській сільській раді, на сайті райдержадміністрації.
   На підставі ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та, згідно, Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Суданська сільська рада планує провести громадські слухання.
   Інформація із зазначеного питання розміщена в газеті «Знамя труда» №2 від 09 січня 2016 року, на сайті райдержадміністрації в розділі Містобудівна документація.


Оголошення

Громадські слухання

   Суданська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення містобудівної документації щодо будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини та уточнення генерального плану на території Суданської сільської ради Первомайського району Харківської області.
   Містобудівна документація-детальний план території розроблено на підставі рішення XXIX сесії VI скликання Суданської сільської ради від 20.08.2013 року «Про виготовлення детального плану території селища Біляївка».
   Замовник - Суданська сільська рада.
   Виконавець - проектна організація ТОВ «Ароф» (державна ліцензія серія АВ №555406).
   Загальна площа земельної ділянки - 8,5527 га.
   Місце розташування - земельна ділянка розташована на території Суданської сільської ради Первомайського району Харківської області в с. Біляївка в районі вул. Комуністичної та вул. Молодіжної.
   Мета і завдання містобудівної документації - детальний план території розроблений з метою уточнення генерального плану с. Біляївка та з метою будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
   З графічною та пояснювальними частинами містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Суданської сільської ради з 9:00 до 16:00 години (відповідальний - землевпорядник сільської ради).
   Ознайомлення з містобудівною документацією та подача пропозицій і зауважень від фізичних і юридичних осіб приймаються протягом ЗО днів з дня опублікування об’яви за адресою: вул. Комуністична, 1, сел. Біляївка Первомайського району Харківської області.
   У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п. 7 ст. 81 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Пропозиції і зауваження, які надійшли після встановленого терміну, не розглядаються. Відповідальний за проведення громадських слухань - сільський голова Суданської сільської ради.


 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер