Home Прес-центр РДА Привітання ювіляра з 90-річчям
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

10.09.2015 1448Привітання ювіляра з 90-річчям

   10 вересня 2015 року відзначила свій поважний ювілей - 90 річчя, ветеран Другої світової війни, ветеран праці, Чумак Ганна Тимофіївна, жителька с. Закутнівка.
   В цей день з’їхались усі рідні з Харківської та Львівської області привітати ювіляра.
   Також привітати ювіляра з визначною подією завітали: директор терцентру Первомайської районної ради Юрій Гнатенко, завідувач відділенням соціальної допомоги вдома Світлана Рогатньова, голова Закутнівської сільської ради Павло Москаленко, голова ветеранської організації Закутнівської сільської ради Тамара Судакова.
   Життєвий шлях Ганни Тимофіївни, довжиною в 90 років, був не з легких. Народилась у с. Закутнівка, дитинство голодне й холодне пролетіло птахом, як один день. Важкі воєнні роки, та післявоєнне відновлення колгоспу. Все своє трудове життя вона працювала в колгоспі «Україна» села Закутнівка. Її жіночі руки ніколи не знали втоми: сіяли, жали, пекли смачний український хліб, колихали дітей, внуків, правнуків. Сьогодні ювілярці є чим пишатися, вона любляча мама, бабуся, має онуків та правнуків, берегиня добра, щастя і сімейного затишку у своїй родині.
   За особливі заслуги Ганна Тимофіївна нагороджена орденом «Трудовое Красное знамя», медаллю «Захиснику вітчизни», медаллю «Ветеран праці».
   Від голови районної державної адміністрації та голови районної ради Ганні Тимофіївні вручили Подяку «За багаторічну віддану працю та з нагоди особистого ювілею», квіти, подарунок, продуктовий набір та святковий торт. Вітаючи з ювілейним днем народження директор терцентру Юрій Гнатенко зазначив: «Ми пишаємось, що Ви у нас є. Бажаємо міцного здоров’я на довгі роки і відзначити ще не один ювілей».
   Ювіляр подякувала за вітання гостям та поділилася спогадами про прожиті роки, які завжди були осяяні святою вірою в Господа та в щасливе майбутнє України.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер