Home Прес-центр РДА Розширена апаратна нарада РДА
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

31.08.2015 1547Розширена апаратна нарада райдержадміністрації

  31 серпня 2015 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленка, відбулась розширена апаратна нарада за участю заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільських голів району.
  На нараді були розглянуті наступні питання:
1. Про ознайомлення із Законом України «Про місцеві вибори» та календарним планом основних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
2. Про організований початок нового навчального 2015-2016 року.
3. Про підготовку до участі у  Великому Слобожанському ярмарку.
  Основним питанням, що викликало багато запитань та обговорення стало питання «Про ознайомлення із Законом України «Про місцеві вибори» та календарним планом основних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».
  При підбитті підсумків розширеної апаратної наради голова райдержадміністрації Володимир Павленко звернув увагу сільських голів та інших керівників структурних підрозділів територіальних органів виконавчої влади на необхідність вжити заходи та забезпечити належну організацію проведення місцевих виборів (в частині матеріально-технічного забезпечення територіальних та дільничних виборчих комісій), а також створення для всіх суб’єктів виборчого процесу рівних умов участі у виборах, недопущення під час підготовки та проведення виборів будь-яких проявів адміністративного тиску, незаконного втручання у виборчий процес.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер