Home Прес-центр РДА Вирішення актуальних питань
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

28.08.2015 1239Вирішення актуальних проблем

  28 серпня   поточного року з метою вирішення актуальних проблем району голова райдержадміністрації Володимир Павленко разом із представниками структурних підрозділів райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян на території Єфремівської сільської ради.   
    Метою таких зустрічей є не тільки ознайомлення з проблемами громади та її жителів, а й надання методичної допомоги сільській раді. На початку зустрічі сільський голова Анатолій Страхов проінформував присутніх та громаду села про те, що зроблено за рік в сільській раді, ознайомив з пріоритетними завданнями, над якими працює актив села. Крім того під час зустрічі з громадою села обговорювалися питання: виборчого процесу чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, що відбудеться 25 жовтня 2015 року, житлових субсидій, тарифів на газопостачання , електроенергію, децентралізації влади. "Без змін до Конституції неможливо створити спроможні територіальні громади, які отримають безпосередні міжбюджетні зв’язки з державним бюджетом. Укрупнення громад надасть можливість місцевому самоврядуванню розпоряджатися землями за межами населенних пунктів та надавати громадянам більш широко спектру адміністративних послуг". Спілкуючись з жителями, Володимир Павленко вислухав усіх громадян та надав обґрунтовані роз’яснення на їх питання на місці.    
  «В основі всіх наших дій має бути поліпшення життя і добробуту наших людей. В найближчий час почнеться освоєння коштів в сумі 350 тис.грн. на реконструкцію водогону, 170 тис.грн. – заміну вікон спортзалу в Більшовицькій гімназії. Питання вуличного освітлення в с. Більшовик та с. Н-Берецьке райдержадміністрація тримає на контролі» - зазначив Володимир Павленко.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер