Home Прес-центр РДА Пройшла педагогічна конференція
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

27.08.2015 1055Проведення районної серпневої конференції

    27 серпня 2015 року проведено районну серпневу педагогічну конференцію та методичну студію з керівниками дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за темою: Формування морально-духовних цінностей особистості як основи людиноцентризма.
    У роботі серпневої педагогічної конференції та методичної студії взяли участь: голова Первомайської районної державної адміністрації Володимир Павленко, голова районної ради Андрій Біда, заступник голови Первомайської райдержадміністрації Олег Приймак, начальник відділу освіти Людмила Кирко, працівники методичного кабінету відділу освіти, керівники дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району.
    Під час роботи методичної студії розглянуто наступні питання:
•    визначено шляхи формування морально-духовних цінностей учнів (вихованців) через зміст навчально-виховного  процесу на засадах людиноцентричного підходу;
•    шляхи реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді в урочний і позакласний час;
•    методичні рекомендації щодо відзначення 250-річчя Харківської області; результативність організаційно-методичної роботи адміністрацій навчальних закладів із педагогами та вихователями у 2014/2015 навчальному році та визначено пріоритетні напрями подальшої роботи у 2015/2016 навчальному році;
•    зміни у змісті науково-методичного забезпечення навчання базових предметів за новими навчальними програмами у 2015/2016 навчальному році;
•    досвід роботи щодо якісної організації навчально-виховного  процесу із питань морально-духовного та національно-патріотичного виховання учнів (вихованців) навчальних закладів району.
    За результатами проведення секційного засідання учасники отримали матеріали заходу в електронному вигляді, в яких зазначені рекомендації, шляхи вирішення поставлених завдань.
Голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Павленко привітав всіх присутніх з початком нового навчального року, побажав усім творчого натхнення, професійного самовдосконалення та наснаги у роботі. Володимир Миколайович зазначив, що: Як завжди, на новий навчальний рік завдань у освітян немало, але управлінська компетентність керівників навчальних закладів та досягнення, які ми маємо, дають впевненість, що всі вони будуть успішно розв’язані. Будьмо ж національно єдиними, патріотично налаштованими, бо тільки єдина нація зможе відстояти самостійність і незалежність держави”.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер