Home Прес-центр РДА Шануючи пам"ять
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

1143Шануючи пам'ять

  В останній час серед спортивної громадськості району стало доброю традицією вшановувати пам'ять знаних на наших теренах спортсменів, спортивних наставників та керівників сільгосппідприємств, які свого часу активно підтримували розвиток фізкультури та спорту своїх територіальних громад, спортивними змаганнями та турнірами. 21 серпня, за ініціативи гравців різних поколінь футбольної команди «Колос» с. Більшовик, пройшов футбольний матч присвячений пам'яті Кривоносу Олексію Власовичу, який стояв у витоків створення цього спортивного колектив.
  В турнірі прийняли участь команди сформовані з гравців які в різні часи виступали за цю команду. Під час відкриття було сказано багато теплих слів на адресу Олексія Власовича як багаторічного керівника сільгосппідприємства, який вніс значний внесок в розбудову соціальної інфраструктури цього населеного пункту та відзначалось, що особливою пристрастю цієї не ординарної людини був футбол та створена та підтримувана ним футбольна команда села.  
    Незважаючи на дружній характер, матч пройшов за достатньо гострої спортивної боротьби. І хоча більшість гравців вже не могли похизуватись високими фізичними кондиціями, технічна підготовка,  як то кажуть,  в них « не застаріла», що вони і продемонстрували на футбольному полі забиваючи красиві м’ячі після багатоходових комбінацій. Перемогу завоювала команда сформована з гравців, що грали за команду в 90-х роках минулого століття, та в серії одинадцятиметрових штрафних ударів були кращі за команду зразка 2000 років. За рішенням районної федерації футболу цей турнір в нашому районі стане від тепер  традиційним.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер