Home Прес-центр РДА Інвестиції в розвиток Первомайського районі
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

15.07.2014 00045Інвестиції в розвиток Первомайському районі

  Одним з головних завдань органів виконавчої влади району визначено створення сприятливого інвестиційного клімату.                      Всього в розвиток Первомайського району в 1 півріччі за оперативними даними  було  освоєно  5,9 млн.грн., в т.ч. - 2,6 млн.грн. з обласного бюджету, 0,3 млн.грн. – коштів землевпорядників та 3,0 млн.грн. з місцевих та районного бюджету.     
  Первомайською райдержадміністрацією постійно ведеться робота по залученню інвестицій в район. Первомайський район постійно приймає активну участь в конкурсі міні - проектів. За результатами цьогорічного конкурсу переможцями стали 8 проектів Первомайського району (поточний ремонт Грушинського ДНЗ, ремонт покрівлі Закутнівського СБК, ремонт покрівлі Берецького НВК, поточний ремонт системи опалення Михайлівського НВК, енергозберігаючі заходи в Ржавчицькому ДНЗ, заміна вікон в спортзалі Більшовицької гімназії, термореновація нежитлової будівлі в с.Дмитрівка, реконструкція вуличного освітлення с.Комсомольський на загальну суму 1038 тис.грн). Всі ці проекти є енергозберігаючими. Завдяки цим проектам район додатково отримав 715 тис.грн. з обласного бюджету.  На цей час  кошти отримані в повному обсязі. Роботи завершені по всіх об’єктах. По Дмитрівській та Берецькій сільський радах роботи виконані на 80%.        
  "В 1 півріччі закладено добру базу для подальшого розвитку району. Нам треба і надалі продовжувати роботу в цьому напрямку, активніше розробляти та впроваджувати проекти в життя" - відмітив голова райдержадміністрації Володимир Павленко.  

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер