Home Прес-центр РДА Творчий вечір "Моє життя, як пісня"
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

02.07.2015 1334Творчий вечір «Моє життя, як пісня»

  01 липня 2015 року в приміщенні Біляївського сільського клубу відбувся творчий вечір «Моє життя, як пісня» жительки села Біляївка Луцковської Ганни Миколаївни учасниці ансамблю «Калина» відділення соціально-побутової адаптації Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської райдержадміністрації.
  Народилася Ганна Миколаївна в с. Ценцевичі Рівенської області у багатодітній сім’ї. Співає вона з дитинства, та вже 60 років як вона на сцені, грає на бубні, пише вірші. Жінка все своє життя присвятила музиці, пісні, танцю, гарно вишиває та в’яже. Талантів Ганни Миколаївни не перелічити. В залі були присутні багато її друзів, колеги по роботі, робітники культури, сільської ради, подруги, сусіди, діти та онуки.
  Поздоровили Ганну Миколаївну зі святом квітами та солодким подарунком в. о. начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Любов Гнатенко, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Світлана Рогатньова, секретар Суданської сільської ради Тетяна Водяницька. Вручили Подяку за вагомий внесок в культурний розквіт України і відродження звичаїв та обрядів Слобожанського краю, за дзвінку народну пісню, за щире слово, що іде з глибини серця і пробуджує почуття величі українського народу.
  З музичними привітаннями виступили ансамбль «Калина», Тетяна Петрашевська, Роман Олександренко, Аліна Лісняк, Сергій Швець, дитячий ансамбль «Веселка».Охоче для гостей співала свої улюблені пісні і Ганна Миколаївна.
  «Моє життя, як пісня» - каже Ганна Миколаївна. Переконані, що її світла і  радісна пісня звучатиме ще довгі роки та збиратиме навколо друзів та однодумців.
  Щирі привітання з Днем народження, побажання від душі, усмішки, квіти – хіба це не щастя для жінки, матері, бабусі…

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер