Home Прес-центр РДА «Моя держава – Україна»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

02.07.2015 0914«Моя держава – Україна»

   28 червня 2015 року було людно у Роздольському сільському клубі. Люди прийшли подивитися святковий концерт «Моя держава – Україна», присвячений Дню Конституції. Ведучі концерту Сорокіна Вікторія і Тутова Юлія, одягнені в святкові вишиванки, розповіли присутнім про важкий і довгий шлях нашої держави до справжньої незалежності.
02.07.2015 0915   Конституційне оформлення незалежності України перетворило український народ з носія суверенітету на його володаря. Українська держава посіла «серед держав світу осібне і рівне становище». Згідно з Конституцією Україну проголошено демократичною, соціальною і правовою державою. В бібліотеці с. Роздолля була оформлена тематична полиця «Конституція України — символ незалежності держави». На святковому концерті одна пісня змінялась на іншу. Про батьківщину, красу рідної природи, про мир на Землі співали: Говтва Вікторія, Калініна Лілія, Калініна Ірина, Симошенко Катерина, Лактіонова Дарина.
02.07.2015 0916   «Але сьогодні ми відзначаємо ще одне свято. Сьогодні День молоді» - каже ведуча концерту Виноградська Олена. Друга частина концерту була присвячена саме молоді. Всіх присутніх вразили  сімейний дует Калініной Галини та її доньки Калініной Юлії, веселий танок  Лактіонова Олега, Бондаренко Володимира, Сімошенко Микити, Капліной Оксани, Тутовій Юлії, Сорокіной Вікторії,  та пісня про кохання  дуету  Капліной Оксани і Росоловой Олени. В фіналі концерту всі учасники подарували пісню «Мы желаем счастья вам».

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер