Home Прес-центр РДА Екологічно безпечна продукція
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

16.06.2015 1740Екологічно безпечна продукція

   Сьогодні, 16 червня, голова райдержадміністрації Володимир Павленко здійснив робочу поїздку по посівним площам фермерського господарства «Київська Русь» з метою ознайомлення прикладу органічного землеробства.
16.06.2015 1741   Були оглянуті посіви кукурудзи, соняшника, пшениці, ячменю. Під час огляду керівник господарства Володимир Татаренков розповів, що весь процес починаючи з посівного матеріалу, підготовки ґрунту та закінчуючи місцем зберігання сировини знаходиться під постійним контролем із обов’язковими замірами на відповідність стандартам органічного землеробства.
   «Вважаю в даний час в Україні склалися сприятливі умови для вирощування екологічно безпечної сільгосппродукції. І поки майже відсутній внутрішній ринок, що пов'язано з високим рівнем цін на неї і низькою платоспроможністю основної маси населення. Разом з тим Україна вже встигла заявити про себе на міжнародному ринку екологічно безпечних продуктів в якості експортера: у рейтингу 100 країн виробників вона займає 16-е місце за площами під екологічно безпечною продукцією. Рентабельність екологічно безпечної продукції виробленої в Україні, при поставках в ЄС становить 200-250%.
   Потреба ЄС в екологічно безпечної продукції постійно зростає, а в нашій країні склалися всі позитивні умови для виходу на світовий ринок з виробництва та реалізації даної продукції. Це дозволить Україні зайняти одне з лідируючих місць в Європейському Співтоваристві по забезпеченню ринку екологічно безпечними продуктами харчування, що в свою чергу наближає Україну до вступу в ЄС», - зазначає голова райдержадміністрації Володимир Павленко
   Довідка. Органічне землеробство, (природне землеробство, біологічне землеробство, точне землеробство) - це метод ведення сільського господарства, який виключає застосування пестицидів, гербіцидів, хімічних добрив, різних регуляторів росту рослин, а так само генномодифікованого посівного матеріалу.
   Органічне землеробство відрізняється від традиційного тим, що землю не копають і не орють, а лише поверхово розпушують на глибину 5-10 см. Для цього використовую різні інструменти і пристосування. А для здобрення ґрунту і захисту рослин від хвороб і шкідників застосовуються тільки органічні біодобрива та біопрепарати.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер