Home Прес-центр РДА Про надання населенню субсидій
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

00019Про надання населенню Первомайського району субсидій за березень 2015 року

  У січні–березні 2015 р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 97 домогосподарств, у тому числі у березні 2015 року - 63 домогосподарства.
  У березні 2015 р. 424 домогосподарства отримали державну допомогу для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у вигляді субсидій.
  Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одне домогосподарство у березні по Первомайському району становив 262,5 грн.
  У січні-березні 2015 р. призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 53 домогосподарствам, у тому числі у березні 2015 року 8 домогосподарствам.
  Загальна сума субсидій, призначених домогосподарствам для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у січні–березні 2015 р., становила 16,6 тис.грн., у тому числі у березні 2,1 тис.грн.
  У січні–березні 2015 р. 2 домогосподарствам району (2,8% із числа тих, які звернулися) було призначено субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
Загальна сума субсидій готівкою, призначених домогосподарствам на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива становила 1,7 тис.грн.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер