Home Прес-центр РДА Відбулася колегія райдержадміністрації
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

15.06.2015 1635Відбулася колегія райдержадміністрації

   15 червня 2015 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленко, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулось спільне засідання колегії райдержадміністрації та адміністративно-господарського активу району, за участю: керівництва району, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, керівників районних організацій та установ, а також керівників закладів освіти району.
15.06.2015 1636   На колегії були висвітлені питання:
1. Про стан здоров’я населення району та якість надання медичних послуг.
2. Про роботу позашкільних навчальних закладів в районі у 2015 році.
3. Про енергоефективність та споживання енергоресурсів по Первомайському районі.
4. Про впровадження на території району адміністративних послуг, затверджених розпорядженням КМУ від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через Центри надання адміністративних послуг, утворених райдержадміністраціями та виконавчими комітетами міських рад».
   Підводячи підсумок роботи колегії, голова Первомайської районної державної адміністрації Володимир Павленко наголосив на тому, що стан здоров’я населення залежить від якості надання медичних послуг, а укомплектованість кадрами – сімейними лікарями амбулаторій і ФАПів району знаходиться на низькому рівні. З метою виправлення ситуації у кращій бік допоможе залучення молодих спеціалістів до медичних установ району. Для цього зі свого боку Володимир Павленко пообіцяв всебічну підтримку щодо вирішення цього питання.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер