Home Прес-центр РДА Надання першої домедичної допомоги при нещасному випадку
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

15.06.2015 0023Надання  першої домедичної  допомоги при нещасному випадку

  Нещасний випадок на виробництві – це обмежена в часі подія  або  раптовий вплив на працівника небезпечного виробничого фактора  чи середовища, що сталися у процесі виконання ним трудових обов’язків, внаслідок яких заподіяно шкоду здоров’ю або настала смерть, передбачити який неможливо. І дуже важливо, щоб поруч з потерпілим опинилися  працівники, які швидко зреагують та нададуть домедичну допомогу та викличуть швидку.
  Надавати першу домедичну допомогу  працівників  навчають на підприємстві під час  прийняття на роботу  і в процесі роботи , а також під час  трудового та професійного навчання, під час проведення інструктажів  з охорони праці. Після чого  проводять перевірку знань  з питань охорони праці, надання  першої допомоги  потерпілим від нещасних випадків, а також  правил поведінки  у разі виникнення аварії.
  І якщо роботодавець достатньо приділяє уваги питанням охорони  праці, то на підприємстві є кабінет охорони праці, з наочною агітацією щодо правил охорони праці на робочому місці та щодо надання домедичної допомоги.
Також надання домедичної допомоги включається до інструкцій з охорони праці для робітників, або розробляється окремо інструкція по наданню першої домедичної допомоги.
  Наказом міністерства охорони здоров’я України від 16.06.2014 №398 затверджено порядки надання домедичної допомоги особам при невідкладних станах, а саме: при серцевому нападі; при підозрі на  травму голови (черепномозкова травма); при травматичній ампутації та інші.
  Працівники повинні дуже добре  знати  правила  надання домедичної допомоги для збереження життя та здоров’я оточуючих працівників, щоб  у разі нещасного випадку негайно прийти на допомогу.
  Щоб іще раз нагадати працівникам як треба діяти при нещасному випадку, страховим експертом Первомайського відділення на підприємствах міста та району проводяться семінари «Надання домедичної  допомоги потерпілому» з використанням відеоматеріалів.
  Для отримання інформації про надання домедичної допомоги  можна звертатися до відділення виконавчої дирекції Фонду від нещасних випадків на виробництві  у Первомайському районі  за телефоном 3-32-36.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер