Home Прес-центр РДА Не перетворюйте життя на недопалок
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

27052015 1546Не перетворюйте життя на недопалок

  Останні роки у світі збільшується кількість курців, а серед молоді куріння набуло розмаху справжньої епідемії. Україна – не виняток.
  За рік 500 тисяч підлітків вперше пробують затягнутися цигаркою. Більшість із них дуже швидко стають залежними від тютюну. За статистикою, в 11 років починають палити хлопці, а дівчата – в 14. За таких тенденцій незабаром вік курців знизиться до 8 років, що значно підвищить смертність.
  Річні витрати на охорону здоров’я і втрати продуктивності, до яких призводить вживання тютюну в Україні, cкладають близько $ 2 мільярдів.
  Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) з допомогою Всесвітнього банку реконструкції і розвитку підрахували, що економічні втрати від куріння щороку складають 200 млрд. доларів. Куріння також стає причиною пожеж із загибелі людей, завдає шкоди навколишньому середовищу, у тому числі й від виробництва і пакування тютюнових виробів. Тютюнопаління є багатоплановою проблемою. Профілактика набагато ефективніша за найсучасніше лікування .
  З метою запобігання поширення цієї пагубної звички серед учнівської молоді спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на території Первомайського  району в травні місяці з нагоди до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням та проведенням місячника «Життя без тютюну» було організовано та проведені інформаційно – просвітницькі , профілактичні заходи, спрямованні на заохочення здорового способу життя, на боротьбу з тютюнопалінням, проведені відеолекторії  в навчальних закладах району та розповсюджено  інформаційно – просвітницьку соціальну  рекламу.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер