Home Прес-центр РДА Привести територію до початкового стану
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

14.05.2015 1641Привести територію до початкового стану

   Сьогодні, 14 травня, відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Володимира Павленко з представниками компанії «Shell». Під час зустрічі розглянуто питання рекультивації земель та демонтажу під’їзних шляхів до пошукової свердловини Біляївська-400.
14.05.2015 1642   «Не зважаючи на те, що компанія «Shell» закінчила розвідувальні роботи у Первомайському районі та демонтувала пошукову свердловину, наша з ними співпраця продовжується. На сьогодні наша головна задача - привести територію пошукової свердловини до початкового стану», - наголосив голова райдержадміністрації Володимир Павленко під час проведеної зустрічі.
   Довідка. Буріння пошукової свердловини Біляївська-400 в Первомайському районі проводилося в рамках договору про спільну діяльність компанії Shell і ПАТ «Укргазвидобування».
   Договір був підписаний в 2006 році і оновлений 1 вересня 2011 року. Він передбачав пошук, розвідку та видобуток вуглеводнів на ліцензійних ділянках загальною площею близько 1300 кв. км на території Харківської області. Частки Shell і ПАТ «Укргазвидобування» в даному проекті становлять 50% кожна. Початковий етап пошуково-розвідувальних робіт передбачав буріння двох-трьох пошукових свердловин протягом декількох років.
   Буріння першої пошукової свердловини Біляївська-400 в рамках проекту почалося в жовтні 2012 року. 20 вересня 2013 р Shell завершила буріння 1й в Україні свердловини на сланцевий газ - свердловину Біляївська-400, а 26 листопада 2013 р приступила до робіт з гідророзриву пласта.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер