Home Прес-центр РДА Про підтримку галузі тваринництва!
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

03463Про підтримку галузі тваринництва

Шановні мешканці району!

  На сьогоднішній день Урядом держави приділяється велика увага підтримці галузі тваринництва, на яку спрямована низка Постанов Кабінету Міністрів України, нормативно правових документів, обласних програм розвитку галузі тваринництва, які надають можливість як населенню, так і сільгосппідприємствам розвивати галузь тваринництва.
  1. Часткове відшкодування витрат особистим господарствам населення на закупівлю установки індивідуального доїння (компенсація 30% вартості) при умові якщо утримують 4 корови і більше.
  2. Часткове відшкодування:
Вартості закуплених племінних телиць, нетелей та корів молочного, м'ясного і комбінованого напряму продуктивності (до4 тис грн. за придбану телицю та 6 тис. грн. за закуплену нетель або корову ).
Виконання цієї програми дасть змогу фінансово допомогти сільськогосподарським підприємствам області племінний молодняк високої генетичної цінності.
  1,0 млн. гривень планується використати щодо 30-відсоткового відшкодування господарствам населення за придбані установки індивідуального доїння. Які є запорукою підвищення якості молока в цьому секторі господарювання.
Документи для нарахування, коштів планується приймати у жовтні поточного року.
  Ставимо Вас до відома, що відповідні програми розвитку галузі тваринництва передбачені Постановою Кабінету Міністрів України № 246, будуть проінформовані після їх прийняття.
  Також інформуємо, що за період 2012- 2014 рр. фізичним особам населення за утримання та збереження молодняку ВРХ та за придбані установки індивідуального доїння було нараховано та сплачено більше 1,0 млн. гривень.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер