Home Прес-центр РДА Цілі намічені, завдання окреслені
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

30.04.2015 1150Цілі намічені, завдання окреслені

   29 квітня, голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Павленко, взяв участь у нараді з головами районних державних адміністрацій, під керівництвом Президента України Петра Порошенка.
   Президент на нараді поставив перед владою на місцях завдання максимально захистити, всіх, хто потребує державної допомоги від наслідків агресії на Сході, а також в умовах активного впровадження реформ.
   Президент зазначив, що економіка країни переживає два зовнішніх шоки, які спричинені війною. Так, по-перше, на окупованих територіях Донбасу частину підприємств та заводів фізично зруйновано, зупинено чи вивезено обладнання в Росію. «Ці руйнуючі ефекти для економіки розповсюджуються не лише на окуповані території, а мають ефект доміно по всій країні», – сказав Петро Порошенко.
   По-друге, триває потужна економічна війна Росії проти України. «Тут снаряди не рвуться, але наслідки помітні, як і під час війни. Ми докладаємо титанічних зусиль, щоб переорієнтуватися з російських ринків на європейські», – зазначив Президент. За словами Глави держави, під час нещодавнього Саміту Україна-ЄС велися переговори про розширення квот, спрощення процедур, адаптацію законодавства, гармонізацію стандартів.
   Глава держави назвав одним з ключових принципів для влади на місцях деолігархізацію. «У нас в країні не буде олігархів. Всі олігархи мають бути відсторонені від влади і стати представниками, якщо вони є конкурентноздатними, великого бізнесу», – сказав Петро Порошенко. Конкурентоздатність, як наголосив Президент, передбачає другий принцип – демонополізацію, а також дебюрократизацію та дерегуляцію.
   Крім того, пріоритетною позицією залишається ефективна боротьба з корупцією. «Корупція більше в Україні не має державного даху. Адміністрація Президента рішуче налаштована на боротьбу з корупцією», – наголосив Президент.
   Також ключовою позицією залишається децентралізація, і перші кроки в цьому напрямі вже зроблені. За словами Президента, щоб забезпечити ефективну вертикаль державної влади, мають бути якісно підготовлені і проведені місцеві вибори. «Необхідно забезпечити прозорість виборчого процесу і не допустити реалізацію закордонних сценаріїв із дестабілізації ситуації в регіонах», - наголосив Президент.
   «Цілі намічені, завдання окреслені. З нашої сторони буде проведена максимальна робота з реалізації задач поставлених Президентом України», - запевнив голова райдержадміністрації Володимир Павленко.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер