Home Прес-центр РДА В Первомайській райдержадміністрації триває
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

20.03.2014_1369743484В Первомайській райдержадміністрації триває перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

   Список осіб, які прийняли участь у першому турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2015 році за номінацією «Кращий керівник»:
1.ЗАНОЧКІНА Людмила Миколаївна, начальник відділу бухгалтерського обліку та бюджетного забезпечення програм АПК управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;
2.ЗІНОВ’ЄВА Оксана Сергіївна, начальник відділу призначення грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

   Список осіб, які прийняли участь у першому турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2015 році за номінацією «Кращий спеціаліст»:
1.БАЙОВА Юлія Валеріївна, спеціаліст І категорії сектору контролю апарату райдержадміністрації;
2.БОЙКО Ганна Олексіївна, головний спеціаліст з питань охорони праці сектору організації виробництва продукції тваринництва управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;
3.ГНАТЕНКО Надія Юріївна, спеціаліст 1 категорії відділу призначення грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;
4.ЄВСТАФ'ЄВА Олена Олегівна, спеціаліст 1 категорії апарату управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;
5.МАТВЄЄНКО Людмила Сергіївна, головний спеціаліст відділу призначення грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;
6.РЯБЦЕВА Ірина Валеріївна, спеціаліст 1 категорії  служби у справах дітей райдержадміністрації;
7.РЯЗАНЦЕВА Катерина Сергіївна, спеціаліст 1 категорії сектору персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;
8.СУХАРЄВА Марина Олександрівна, спеціаліст І категорії загального відділу апарату райдержадміністрації;
9.ТЄЛЬНА Яна Анатоліївна, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління райдержадміністрації;
10.ТІТАРЕНКО Людмила Станіславівна, спеціаліст 1 категорії відділу планування‚ бухгалтерського обліку та соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;
11.ЧАЛА Олена Олександрівна, спеціаліст 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління райдержадміністрації.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер