Home Містобудівна документація Будівництво полігону ТПВ
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail


   Районна державна адміністрація, розуміючи розміри і наслідки відсутності  місця організованого збору та утилізації побутових відходів, з 2013 року розпочала розробку необхідної проектної документації з метою будівництва полігону твердих побутових відходів, який забезпечить збір та утилізацію відходів за європейськими стандартами.
   11 червня 2013р. було прийнято розпорядження голови райдержадміністрації №205 «Про виготовлення детального плану частини  території  колишнього сільськогосподарського двору, розташованого в межах Грушинської сільської ради». Замовником детального плану території визначено Первомайську райдержадміністрацію.
   В 2013 та 2014 роках вносились зміни до районної «Програми розроблення містобудівної документації на 2012-2015 роки» в частині надання субвенцій із бюджетів сільських рад районному бюджету для фінансування розроблення детального плану території.
   Наприкінці 2013 року ПАТПНДІ «Харківський Промбудндіпроект» розроблено «Детальний план території Грушинської сільської ради біля с.Караченців щодо уточнення Схеми планування Первомайського району Харківської області (будівництво полігону твердих побутових відходів)».
   В 2014 році ДПТ розглядався та погоджувався обласними службами.
   Відповідно до ст. 20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» детальний план території 5 березня поточного року було розглянуто на засіданні містобудівної ради при департаменті містобудування та архітектури облдержадміністрації. Враховуючи наявність позитивних висновків відповідних обласних служб, на засіданні було визначено відповідність, в цілому, наданих матеріалів  вимогам ДБН Б.1.1-14:2012. «Склад, зміст детального плану території» та рекомендовано, після проведення громадських слухань, до затвердження в установленому чинним законодавством порядку.
   В газеті «Знамя труда» №21 від 18 березня 2015р. надруковано Заяву про наміри з метою проведення громадського обговорення та підготовки до громадських слухань розробленої містобудівної документації «Детальний план території Грушинської сільської ради біля с. Караченців щодо уточнення схеми планування Первомайського району Харківської області (будівництво полігону твердих побутових відходів). Триває обговорення.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер