Home Прес-центр РДА Відкриття 2-ї групи в Більшовицькому ДНЗ
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

05.01.2015 00011Відкриття 2-ї групи в Більшовицькому ДНЗ

  23 грудня 2014 року в Більшовику сталася чергова святкова подія в дошкільному навчальному закладі, де відкрилася ще одна додаткова група для маленьких мешканців села Більшовик.
  Відкриття групи – то завжди велике і яскраве свято для громади, а особливо для малечі, котра вже давно очікувала входин у дитячий казковий світ. Привітати дітей, батьків та колектив дошкільного закладу прийшли голова районної ради Андрій Миколайович Біда, заступник голови райдержадміністрації Ірина Володимирівна Бомко, виконуюча обовязки начальника відділу освіти Ірина Миколаївна Гавшина, Єфремівський сільський голова Анатолій Анатолійович Страхов і багато гостей свята. Завідувачка дошкільним закладом Тетяна Іванівна Венька зустріла керівництво району хлібом-сіллю.
  Під час урочистого відкриття групи заступник голови Первомайської райдержадміністрації Ірина Бомко розповіла, наскільки важливою є підготовка до школи в дошкільних навчальних закладах. Голова Первомайської районної ради Андрій Біда побажав батькам терпіння й розуміння у співпраці з персоналом закладу у сфері виховання підростаючого покоління. Єфремівський сільський голова Анатолій Страхов розповів присутнім, яку кропітку роботу було проведено для відкриття нової групи. Зауважив, що найбільшою проблемою для розширення мережі дошкільної освіти міста є відсутність відповідного фінансування.  Висловив сподівання, що малеча стане свідомими громадянами, котрі вболіватимуть за свою вулицю, своє місто, свою державу.05.01.2015 00012
  Після урочистої церемонії розрізання стрічки очільники району та гості свята побачили затишну дитячу спальню, нові меблі й обладнання в навчально-ігровій кімнаті. За рахунок коштів районного бюджету були закуплені сучасні дитячі меблі, ліжечка, килими, м’який та твердий інвентар, штори та тюль на вікна. У новій музичній залі вихованці старшої групи представили цікаву концертну програму. До речі, у нову групу буде зараховано 16 дітей. Тож цьогоріч велика й дружна родина Більшовицького ДНЗ нараховуватиме близько 40 дітей.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер