Home Прес-центр Ювілей референдуму
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Ювілей референдуму про Незалежність України

   1 грудня 2011 року виповнилося 20 років з того часу, як 1991 року в Україні відбувся Всеукраїнський референдум про незалежність України, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт про державну незалежність України. На референдум було винесено одне питання - чи "Підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?". У голосуванні взяли участь 84,18 % що мають право голосу громадян Української РСР (31 891 742 людини). З них 28 804 071 (90,32 %) підтримали Акт проголошення незалежності України. Таким чином оголошення незалежності України було підтверджене всенародним голосуванням.

   Вже 2-десятиріччя Україна є незалежною державою. Як сьогодні сприймається подія 1991 року головою Первомайської районної державної адміністрації Намчуком Віктором Антоновичем? - Незалежність України — це її можливість зреалізувати свою власну суть, здійснити своє призначення. Бути незалежним — значить не бути зумовленим нічим зовнішнім стосовно власної особистості. Значить — бути суб’єктом власної дії. Значить — воліти та діяти згідно із власною волею. Значить легітимізувати себе в очах інших суб’єктів, а також і в своїх власних. Зрештою, це значить справді бути, адже залежний не має власного безпосереднього буття, існуючи лише в контексті когось або чогось. Насамкінець це «бути-для-себе», віднайти, пізнати, збагнути себе — у власній волі, у власній дії, у власній реалізованості.

   Так сьогодні сприймається результат волевиявлення людей, яким доля надала унікальну можливість – творити історію. Сьогодні Первомайщина є частиною сильного економічно та соціально розвинутого регіону, а в цьому році увійшла в 10 районів, які отримали найбільші результати за підсумками агропромислового 2011 року на Харківщині. Звичайно в Первомайському районі, як і в інших, маються свої завдання та цілі, які поступово втілюються завдяки вмілому керуванню районом таких людей, як голова Первомайської райдержадміністрації Намчук В.А.


Шановні жителі Первомайщини!

   Вітаємо вас з ювілейною датою – 20-ю річницею Всеукраїнського референдуму щодо проголошення незалежності України! Хай Вашими вірними супутниками завжди будуть: міцне здоров’я, щастя, родинний добробут, душевна рівновага та впевненість в майбутньому, а Ваша важлива праця на благо рідної Батьківщини завжди буде плідною та натхненою і дарує Вам лише радість та задоволення! Будьте завжди незалежними і в мріях і в діях!

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер