Home Прес-центр Божа благодать Первомайщини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

 Божа благодать Первомайщині

    Обряд освячення храму за християнським каноном також носить назву оновлення храму - «бо через освячення храм із звичайної будівлі робиться святим, а тому зовсім іншим - новим».

    Це поняття відноситься як до новозбудованого (створеного), так і до відремонтованого іншим чином, реконструйованого місця, яке раніше вже освячувалось для проведення літургій.

    У Неділю 21-ту після П'ятидесятниці (6 листопада 2011 року) виконуючий обов’язки керівника Харківської єпархії архієпископ Ізюмський Онуфрій освятив новий Свято-Казанський храм на честь ікони Казанської Божої Матері. Архієпископу Онуфрію співслужили настоятель Свято-Казанського храму Протоієрей Іоанн, духовенство 14-го благочиння Харківської єпархії.

    Після святого причастя Високопреосвященний владика Онуфрій привітав усіх присутніх зі знаменною подією, нагадав про значення православного храму в житті суспільства, а також побажав Божої допомоги у трудах на славу Святої Церкви.

    З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї Україна настоятель Свято-Казанського храму протоієрей Іоан за понесені труди удостоєний Хреста з прикрасами.

    На освяченні та Божественній літургії серед прихожан був присутній і голова Первомайської райдержадміністрації Намчук Віктор Антонович, який зробив дуже багато для того, щоб ця знамена подія здійснилась в житті жителів Первомайщини. Результати його діянь високо оцінені православною церквою: Віктор Антонович був нагороджений почесною відзнакою – орденом Святого Князя Володимира.

    Інші опікуни та жертводавців також були відзначені Церковними нагородами.

    За словами настоятеля храму протоієрея Іоанна, будівництво нового храму стало можливим завдяки милості Божої та допомоги небайдужих людей. Свято-Казанський храм м. Первомайський будувався, що називається, «всім світом». Спільна справа об'єднало багатьох людей, у тому числі і не знайомих з церковним життям. Дорога до храму, до спасіння є також дорогою і до оздоровлення нашого суспільства, духовному відродженню на підставі вікових православних цінностей.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер