Home Громадська участь Консультації з громадськістю
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Оголошено громадське обговорення проекту змін до урядових Порядків проведення громадської експертизи, консультацій із громадськістю та діяльності громадських рад при органах виконавчої влади

Про це йдеться в повідомленні Міністерства юстиції України про оприлюднення проекту урядової Постанови “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 976 і від 3 листопада 2010 р. № 996″.

До 31 грудня 2014 року на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду приймаються зауваження та пропозиції до документу. Окремо електронне обговорення триматиме на урядовому сервісі “Громадянське суспільство та влада”, де після аутентифікації можна он-лайн (а) запропонувати постатейні/поабзацні редакції, (б) надати пропозиції та (в) в цілому оцінити кожний пункт обговорюваного документу.

Також у Мін’юсті відбудеться “очне” обговорення змін до Порядків проведення громадської експертизи, консультацій із громадськістю та діяльності громадських рад, яке пройде 17 грудня за участі заступника Міністра Ігоря Бондарчука. Для реєстрації представники НУО мають звернутися до 16 грудня на тел.: 0 (44) 271-15-46. Початок заходу о 10:00 в приміщені Міністерства юстиції (м. Київ, пров. Рильський, 10, конференц-зал, другий поверх).

Це перше з 2012 року публічне обговорення можливих змін правил гри для громадських рад. Хоча самі новації розробляються протягом усього цього часу.
1. ПЛАН заходів щодо реалізації в Первомайському районі у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер