Home Громадська участь Консультації з громадськістю
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

З метою виконання вимог статті 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля» Департамент екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації організовує проведення громадських слухань стосовно обговорення планової діяльності АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» ФІЛІЯ ГАЗОПРОМИСЛОВЕ УПРАВЛІННЯ «ШЕБЕЛІНКАГАЗВИДОБУВАННЯ» з питання спорудження пошукової свердловини №420 Біляївської площі з метою пошуків покладів газу і конденсату та експлуатаційної свердловини № 221 Єфремівського ГКР на газ і конденсат, підземні споруди. Підключення свердловин до установок підготовки вуглеводневої сировини.
На даний час Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації розпочата процедура ОВД (оцінка впливу на довкілля). Зазначена справа зареєстрована у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (реєстраційний номер 201821109).
Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля розміщено на офіційному сайті райдержадміністрації http://pervomaisk-rda.kh.gov.ua та на дошці оголошень Адміністративного Центру райдержадміністрації.
В приміщені Адміністративного Центру (м.Первомайський, вул.Соборна, 16, 1 поверх) для ознайомлення знаходиться Звіт з оцінки впливу на довкілля при спорудженні та підключенні пошукової свердловини № 420 Біляївської площі та експлуатаційної свердловини № 221 Єфремівського ГКР в Первомайському районі Харківської області.
Враховуючи вищенаведене, Первомайська районна державна адміністрація повідомляє, що обговорення зазначеного питання, відбудеться в залі засідань Первомайської райдержадміністрації о 12 год.00 хв. 18 грудня 2018 року, за адресою: вул. Соборна, 16, м.Первомайський, Харківська обл., 64107.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер