Home Протидіємо корупції
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

З 01 січня 2019 року розпочався черговий етап подання суб’єктами декларування до інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний державний реєстр декларацій ocіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» щорічних електронних декларацій за 2018 рік. Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та з метою завчасної підготовки ociб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та інших суб’єктів декларування до подання електронних документів і зменшення навантаження на програмно-апаратні ресурси ITC звертаємо Вашу увагу на слідуючи важливі підготовчі етапи:

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державною реєстру декларацій ociб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

2. Перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (ЕЦП) для роботи з Реєстром.

Повна інформація щодо роз’яснень з заповнення електронних декларацій розміщена на сторінці You Tube.

Виконавши запропоновані дії, Ви завчасно підготуєтесь до чергового етапу декларування в Україні, чим полегшите собі роботу з Реєстром.

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Національне агентство з питань запобігання корупції співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Повідомлення про корупцію та повідомлення про порушення вимог Закону України «Про політичні партії в Україні» можна подати через спеціальну телефонну лінію, офіційний веб-сайт, захищену та загальну електронну пошту Національного агентства, іншими засобами поштового зв’язку. 

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: +38(044)200-06-91

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок - четвер: з 9-ї год до 18 год., п’ятниця: з 9-ї год. до 16 год. 45 хв. з щоденною перервою з 13 год. до 13 год. 45 хв.; в автоматичному режимі через автовідповідач: понеділок - п’ятниця з 18 год. до 9 год. та цілодобово у неробочі дні (святкові та вихідні).

Захищена електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні і протидії корупції (викривачів): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до Порядку обробки повідомлень про корупцію та повідомлень про порушення вимог Закону України «Про політичні партії в Україні», що надходять до Національного агентства з питань запобігання корупції, затвердженого рішенням Національного агентства від 27 жовтня 2017 року № 1024, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2018 року за  № 60/31512 (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0060-18).

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер