Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

У нас багато планів на цей рік по розвитку медичної галузі району. Володимир Павленко

Питання про стан здоров’я населення району та якість надання медичних послуг було заслухано 15 квітня на спільному засіданні колегії райдержадміністрації та адміністративно-господарського активу району.
«Протягом 2018 року нами багато зроблено для розвитку медичної галузі району: розпочато будівництво амбулаторії в с. Біляївка, відремонтований дах хірургічного блоку та дах над дитячим відділенням, придбані нові автомобілі для амбулаторій сімейної медицини у селах Михайлівка та Грушине, проведено утеплення ФАПів, придбано лабораторне та фізіотерапевтичне обладнання та багато-багато іншого. Загальні витрати з районного та сільських бюджетів за минулий рік, не враховуючи капітальні витрати, склали 4,3 млн гривень. Я впевнений, все це стало можливим завдяки цілеспрямованій роботі команди Президента України Петра Порошенка, особисто губернатора Харківської області Юлії Світличної та заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева.
2019 рік губернатором області оголошено роком оновлення закладів охорони здоров’я. У нас багато планів на цей рік по розвитку медичної галузі району. Ми продовжимо системно відновлювати центральну районну лікарню, а це реалізація трьох вагомих проектів:
 - зовнішнє утеплення хірургічного корпусу лікарні – 5,2 млн грн,
 - технічне переоснащення системи опалення терапевтичного корпусу – 3,5 млн грн.,
 - капітальний ремонт відділень районної лікарні зі створенням відділення інтенсивної терапії – 14,2 млн грн.
З таким оновленням матеріальної бази лікарня буде цілком відповідати вимогам сучасної лікарні другого рівня, здатної надавати високоякісні медичні послуги.
Зазнають оновлення заклади первинної медичної ланки і паралельно ми продовжимо закуповувати нове медичне обладнання. Плануємо не зменшувати темпи протягом 2019 року та освоїти не менше 42 млн гривень. Ми працюємо на майбутнє», - наголосив голова райдержадміністрації Володимир Павленко.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер