Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Діти – це майбутнє кожної держави

Дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь, навичок та потребує найбільшої уваги і захисту.
Тому соціальні працівники, служби у справах неповнолітніх, кримінальна поліція, органи охорони здоров’я, органи опіки та піклування повинні тримати у центрі уваги усі проблеми та фактори, що впливають на розвиток дітей та підлітків, враховуючи їхнє оточення, а також виробляти та вдосконалювати професійні навички, які допоможуть їм працювати для позбавлення цькування у сім’ї та суспільстві, враховуючи їхнє оточення.
З метою популяризації і пропаганди серед учнів здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі Центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді району проводиться велика просвітницька робота: виготовлені та розповсюджені листівки, плакати, буклети; співпрацюємо з родиною: узгоджуємо дії у вихованні дитини, надаємо кваліфіковану допомогу та підтримку у складних сімейних ситуаціях; з батьками сімей, у яких є маленькі діти, проводяться співбесіди; надається різнобічна допомога різним верствам населення, які постраждали від насильства тощо, адже будь-які травми залишають слід на все життя.
Працівники Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей та старшим інспектором ЮП Первомайського ВП ГУНП в Харківській області, капітаном поліції Сало О. А. 6 лютого 2019 року в Біляївському ліцеї для учнів 8, 9, 10, 11 класів провели цикл лекцій на найважливіші злободенні теми: насильство в сім’ї, булінг, «Жодного дня без фізичної культури і спорту», «Стреси: дитячі причини дорослих проблем», «Куріння та його наслідки».

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер