Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні енергетики!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!
Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.
Хочеться вірити, що славні трудові традиції українських енергетиків передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашої держави в майбутньому та виведуть українську енергетику на якісно новий рівень.
Бажаємо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя Вам та Вашим сім'ям!

З повагою,
Голова райдержадміністрації             Голова районної ради
В.Намчук                                                А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники та ветерани правоохоронних органів!

Від імені райдержадміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем міліції!

На органи внутрішніх справ покладене відповідальне і благородне завдання – захист життя, честі і гідності людини, інтересів держави і суспільства від протиправних дій. Народ шанобливо ставиться до провоохоронців, які, не шкодуючи власних сил, стоять на захисті прав і свобод громадян району та міста, ризикують власним життям заради життя інших. Вам доводиться працювати в непростих умовах і тим приємніше визначати, що Ви залишаєтеся вірними своєму обов’язку, демонструєте високу професійну майстерність і мужність. Велика вдячність всім працівникам правоохоронних органів за самовіддіану працю і щирі побажання успіхів у Вашій нелегкій, але надзвичайно важливій справі.

Зичимо Вам і Вашим родинам щастя, здоров’я й благополуччя. Невичерпних Вам сил у розв’язанні завдань, які стоять перед міліцією України.

З повагою,

Голова райдержадміністрації                Голова районної ради

В.Намчук                                                   А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників державної виконавчої служби! Незаперечним є той факт, що Державна виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті Первомайщини у питаннях забезпечення виконання рішень судів. Ваша щоденна кропітка праця захищає конституційні права та свободи наших громадян.

Ваш високий професіоналізм і почуття відповідальності – важливий важіль у справі утвердження справедливості, правопорядку і законності у суспільстві.

Наснаги Вам, сумлінної праці заради процвітання нашої країни, міцного здоров’я, особистого щастя і родинного добробуту на довгі роки!

З повагою,

Голова райдержадміністрації          Голова районної ради

В.Намчук                                             А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники суду!

Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас з професійним святом – Днем працівників суду!

В останній час суди стають органами реального захисту людини, її прав і свобод, майнових інтересів, честі й гідності. У цьому реалізуються конституційні положення, за якими найвищою соціальною цінністю в нашій державі є саме людина, її життя і здоров’я, недоторканість і безпека.

Ми впевнені, що високий професіоналізм працівників органів судової влади, відданість справі, помножені на досвід і знання сприятимуть підвищенню рівня правосвідомості у нашому районі та утвердженню загальнодемократичних правових засад суспільного й державного розвитку.

Бажаємо Вам здоров’я, щастя та добробуту.

З повагою,

Голова райдержадміністрації               Голова районної ради

В.Намчук                                                 А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники статистики!

Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом – Днем статистики!

Результати Вашої клопіткої повсякденної роботи стали невід’ємною складовою інформаційного ресурсу прискореного соціально-економічного піднесення Первомайщини та всієї держави. Щоденний статистичний моніторинг та глибокий аналіз ключових процесів, що відбуваються в районі, дозволяє постійно тримати руку на пульсі суспільного життя, визначати пріоритети подальшого розвитку регіону, приймати виважені, науково обгрунтовані управлінські рішення.

Впевнені, Ваш високий професіоналізм, невичерпний творчий потенціал та глибока відданість справі стануть запорукою нових вагомих успіхів в ім’я процвітання Первомайщини, всієї України.

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту та оптимізму!

З повагою,

Голова райдержадміністрації             Голова районної ради

В.Намчук                                                А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановна громадськість!

Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

В Україні є понад два з половиною мільйона людей, які потребують належного ставлення до себе – вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу відвідувати бібліотеки, магазини, поліклініки, концерти.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя Вам та Вашим родинам. Віри та надії на краще майбутнє.

З повагою,

Голова райдержадміністрації               Голова районної ради

В.Намчук                                                  А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Семінар для громадських рад при районних державних адміністраціях

   11 листопада 2011 року на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено семінар для голів громадських рад при районних державних адміністраціях Харківської, Луганської, Донецької, Полтавської та Сумської областей.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1061106210631064106510661067106810691070НаступнаКінець»

Сторінка 1070 з 1074
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті