Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Для подолання проблеми соціального сирітства потрібно об’єднання зусиль влади, громадських організацій, бізнесу та благодійників


   Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма зустрівся з представниками громадських та благодійних організацій, які займаються рішенням проблем соціального сирітства, допомогою жінкам та дітям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

 Проведено семінар  на тему:

«Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні»

 

   15 липня 2013 року керівництвом Первомайської райдержадміністрації проведено семінар з сільськими головами Первомайського району на тему: «Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Зберегти для майбутніх поколінь


   Однією з невід`ємних умов функціонування держави є інформаційне забезпечення, якісне та вчасне виконання якого залежить від рівня розвитку архівної справи та створення документів в установах. Зазначені функції держави на території Первомайського району здійснює архівний відділ Первомайської райдержадміністрації. Діяльність архівного відділу спрямована на поповнення його документами Національного архівного фонду, їх збереженню та всебічному використанню. Для створення належних умов зберігання документів, дотримання температурно-вологісного режиму в архівосховищах необхідні певні умови. В зв`язку з цим проведено ремонт системи опалення в будівлі архівного відділу на загальну суму 19500 грн.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дитина має зростати та виховуватися в родині


   Як зазначила в ефірі програми «Харків online. День» на ХОД ТРК директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Олена Захуцька, основна мета діяльності Обласного центру матері та дитини, який функціонує з 2008 року, зберегти сім’ю, зберегти разом матір та дитину.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Первомайці – за здоровий спосіб життя

    10 рік поспіль, на передодні Дня молоді, зусиллями членів місцевого легкоатлетичного клубу «Стаєр – Атлон» при активній  підтримці районної державної адміністрації, були організовані та проведені в селищі Білявка, традиційні змагання «сталевих людей» «Слобожанський дуатлон «Біляївка», який зібрав в цьому році понад 150 учасників різних вікових груп з Первомайського району, області та інших регіонів України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Проведено виїзний обласний штаб


   12 липня 2013 року під головуванням першого заступника голови Харківської обласної адміністрації Дулуба В.Г. відбулося виїзне засідання обласного штабу з підготовки господарського комплексу та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 роках. В роботі виїзного штабу прийняли участь члени обласного штабу, керівники структурний підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств та організацій району. На засіданні розглянуто питання підготовки до зими господарського комплексу району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

«СЬОГОДНІ  КУПАЛА, А ЗАВТРА  ІВАНА»


   На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича в галузі культура, насамперед в сільській місцевості, ПЕРВОМАЙЩИНА прийняла участь в регіональному фестивалі пісенно-обрядового фольклору «Сьогодні Купала, а завтра Івана» на передодні язичницького свята Івана Купала, головною метою його є поєднання історичної пам’яті народу з відродженням святкування прадавнього Купала, який відбувся 5 липня в селі Сковородинівка Золочівського району.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1031103210331034103510361037103810391040НаступнаКінець»

Сторінка 1036 з 1074
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті