Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Реформування системи місцевого самоврядування дасть можливість надавати населенню максимальну кількість послуг за місцем проживання


   У населених пунктах Харківської області триває обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, яка була ініційована Президентом України Віктором Януковичем. Сьогодні таке обговорення відбулося в Новопокровській селищній раді Чугуївського району. Під час зустрічі голова Новопокровської селищної ради Володимир Подколзін розповів представникам громади і депутатському корпусу селища про причини, завдання, цілі та очікувані результати реформи.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині триває обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування


   Сьогодні в Новопокровській селищній раді Чугуївського району Харківської області відбулося обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, яка була ініційована Президентом України Віктором Януковичем. У заході взяли участь мешканці селища, голова Новопокровської селищної ради Володимир Подколзін та представники депутатського корпусу селищної ради.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Звернення Президента до Українського народу з нагоди 23-ї річниці від дня прийняття Декларації про державний суверенітет України


Дорогі співвітчизники!

   Сьогодні ми відзначаємо 23-ю річницю від дня прийняття Декларації про державний суверенітет України.

   Цей документ започаткував сучасний етап українського державотворення, став переломною віхою в історії нашого народу.

   Ухвалення Декларації є яскравим проявом волі українців до свободи, рішучим кроком на шляху здобуття нашою державою незалежності.

   Базуючись на принципах, проголошених у Декларації, ми будуємо модернізовану демократичну правову країну, в якій буде забезпечено гідне майбутнє кожному громадянинові.

   Вітаю вас зі святом. Бажаю всім здоров'я, благополуччя, миру та злагоди.

 
PDF Друк e-mail

Збережімо тепло у нашій оселі


   Первомайською райдержадміністрацією була розроблена Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв по Первомайському району на 2011-2014 роки, затверджена рішенням 5 сесії 6 скликання Первомайської районної ради 22 лютого 2011 року. Програмою передбачено щорічне зменшення споживання енергоносіїв на 2%.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Військова служба за контрактом – наше майбутнє

    Нині основні зусилля вищого військового керівництва держави в сфері оборони спрямовані на створення компактних та професійних Збройних Сил України, здатних попередити будь-яку агресію проти нашої держави або зазіхання на її територіальну цілісність. Для цього одним з пріоритетних напрямків військової реформи є перехід на комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Громадськість підтримує необхідність проведення реформ в органах місцевого самоврядування


   У Харківській області продовжується робота, спрямована на реалізацію в регіонах завдання Президента України про реформування місцевого самоврядування.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області та громадська організація «ІСА - Україна» підписали

Меморандум про довгострокову співпрацю


   Мета Меморандуму - сприяння забезпеченню соціально-економічного та гуманітарного розвитку громад України і США. Його підписання відбулося 15 липня в ході відеоконференції "Оnline події в органах місцевого самоврядування та третьому секторі", яка є одним із заходів в області, спрямованих на реалізацію в регіонах завдань Президента України про реформування місцевого самоврядування.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1031103210331034103510361037103810391040НаступнаКінець»

Сторінка 1035 з 1074
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті