Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Семінар для громадських рад при районних державних адміністраціях

   11 листопада 2011 року на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено семінар для голів громадських рад при районних державних адміністраціях Харківської, Луганської, Донецької, Полтавської та Сумської областей.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

День боротьби зі СНІДом

    1 грудня в районному відділі освіти відбулася районна акція «Молодь Первомайщини за здоровий спосіб життя», яку організували і провели: відділи освіти, сім'ї та молоді, охорони здоров'я, будинок дитячої та юнацької творчості, центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Ювілей референдуму про Незалежність України

   1 грудня 2011 року виповнилося 20 років з того часу, як 1991 року в Україні відбувся Всеукраїнський референдум про незалежність України, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт про державну незалежність України. На референдум було винесено одне питання - чи "Підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?". У голосуванні взяли участь 84,18 % що мають право голосу громадян Української РСР (31 891 742 людини). З них 28 804 071 (90,32 %) підтримали Акт проголошення незалежності України. Таким чином оголошення незалежності України було підтверджене всенародним голосуванням.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

 Шановні працівники прокуратури!

   Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають Вас з професійним святом – Днем працівників прокуратури!

   Щиро дякуємо Вам за Вашу нелегку працю. Ви підтримуєте Закон і правопорядок у державі в цей нелегкий для всіх час, захищаєте права громадян, стоїте на захисті Конституції та Законів України, які захищають інтереси нашого народу.

   Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, сімейного добробуту, терпіння та людського розуміння у Вашій нелегкій справі – служіння народу України.


З повагою,

Голова райдержадміністрації        Голова районної ради

В.Намчук                                           А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Калейдоскоп професій

   22 листопада відбувся районний масовий профорієнтаційний захід «Калейдоскоп професій», для учнівської молоді, яка ще не визначилась щодо вибору майбутньої професії. Захід було організовано Первомайським міськрайонним центром зайнятості.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Районне свято з нагоди Дня працівника сільського господарства

   Цього року Первомайщині є чим пишатися – район одним з перших намолотив 100 тис. зерна та увійшов в 10 кращих за підсумками аграрного року на Харківщині. І все це завдяки самовідданій і наполегливій праці простих трудівників села. Саме цих людей та результати їх роботи вшановували 17 листопада 2011 року в Палаці культури «Хімік», де відбулося урочисте святкування з нагоди Дня працівника сільського господарства.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Аграрії району підвели підсумки роботи у 2011 році

   4 листопада 2011 року в районній державній адміністрації відбулася нарада з питань виконання завдання поточного року, а також окреслені плани на 2012 рік в агропромисловому комплексі.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня103110321033103410351036НаступнаКінець»

Сторінка 1033 з 1036
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті