Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Хрещення Київської Русі – подія, яка навіть сьогодні нагадує про наші корні


   Про це в ефірі програми Харківського обласного радіо «Ранковий ексклюзив» розповів секретар Харківської єпархії протоієрей Михайло Кіт.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

До 1025-річчя Хрещення Київської Русі в Харківській області відбудеться байдаркова хресна хода


   На території Ізюмської єпархії Української Православної Церкви з 29 липня по 13 серпня 2013 року вперше в області відбудеться байдаркова хресна хода. Як повідомила на прес-конференції начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації Ольга Чернявська, вона відбудеться в рамках реалізації завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Відродження духовності є пріоритетним завданням української влади


   Про це сьогодні в ході прес-конференції на тему: «Реалізація в регіоні завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі» розповіла начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації Ольга Чернявська.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

З 26 по 28 липня на Харківщині відбудуться Дні православного кіно

   Про це сьогодні в ході брифінгу на тему: «Реалізація в регіоні завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі» повідомила директор Департаменту масових комунікацій Харківської ОДА, заступник голови оргкомітету Міжнародного фестивалю короткометражного кіно «Харьковская сирень» Вікторія Маренич. За її словами, у масштабному вигляді в області Дні православного кіно проводяться вперше.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

28 липня у всіх храмах і церквах Харківщини будуть проведені Божественні літургії та збори

   Говорячи про реалізацію в регіоні завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі, начальник відділу у справах релігій ХОДА Ольга Чернявська зазначила, що на Харківщині заходи до цієї дати почали проводитися ще з 2009 року. За цей період проведено тематичні години і конкурси у всіх навчальних закладах області, виставки в краєзнавчих музеях, створені тематичні рубрики в бібліотеках та обласних засобах масової інформації.

Останнє оновлення на Середа, 24 липня 2013, 13:28
Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Довіра до влади в районі зростає


   На виконання завдань Президента України В.Ф. Януковича згідно програми «Україна для людей» Первомайською райдержадміністрацією особлива увага приділяється розгляду звернень громадян. З метою безумовного виконання ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» Указу Президента України № 109/2008 проводяться особисті та виїзні прийоми громадян району керівництвом райдержадміністрації. Особлива увага приділяється зверненням громадян найменш соціально захищених категорій, людям похилого віку, інвалідам, багатодітним сім’ям, які розглядаються особисто головою райдержадміністрації першочергово.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Комендантська година на Первомайщині

   Первомайський РВ ГУМВС України в Харківській області повідомляє, що вступив в силу Закон України від 16 травня 2013 року № 243-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сферах розваг, або закладах громадського харчування у нічний час», який обмежує перебування дітей віком до 16 років без супроводу батьків чи законних представників у зазначених закладах у нічний час. Згідно даного закону було внесено доповнення до статті 180-1 КУпАП таким змістом:

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1021102210231024102510261027102810291030НаступнаКінець»

Сторінка 1029 з 1074
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті