Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Глава держави підписав закон щодо підвищення розміру державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

   Сьогодні ведучи розмову про новий Закон, який підписав Президент України Віктор Федорович Янукович, голова Первомайської райдержадміністрації Віктор Намчук повідомив наступне:

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

«Допомогти усім і кожному, хто потрапив у пастку

складних життєвих обставин»

   Найефективнішою формою розв’язання проблем сімейного неблагополуччя є соціальний супровід таких сімей. За період першого півріччя 2013 року фахівцями із соціальної роботи здійснено 101 соціальне інспектування. Після здійснення соціального інспектування та вивчення проблем сім’ї ведеться робота, направлена на подолання складних життєвих обставин.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Щаслива малеча - чудове майбутнє

(з досвіду розвитку галузі освіти на території Єфремівської сільської ради)

   На виконання завдань Президента України Віктора Януковича, в частині розвитку будівельної галузі та соціальних ініціатив «Діти-майбутнє України», в Єфремівській сільській раді проведено масштабну роботу з будівництва нового затишного дошкільного навчального закладу, який розміщено в будівлі Більшовицької гімназії. Урочисте відкриття нового приміщення дошкільного навчального закладу відбулося в жовтні 2012 році.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Підготовка до святкування 1025-річчя з Дня Хрещення Київської Русі на Первомайщині почалось заздалегідь

   Говорячи про реалізацію в регіоні завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі, заступник голови райдержадміністрації Віктор Засуха зазначив, що Первомайщина почала готуватися до 1025-річчя Хрещення Київської Русі ще заздалегідь. Так, районний план заходів з підготовки цієї визначної дати було розроблено ще у листопаді 2010 року на 3 роки.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності на території району

  Питання проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності з кожним днем набуває все більшої актуальності та є однією зі складових земельної реформи, яка триває в Україні вже понад 20 років.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині триває реконструкція храмів


   Розповідаючи в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» про реконструкцію храмів на Харківщині, секретар Харківської єпархії протоієрей Михайло Кіт підкреслив, що на початку 90-х років 20 сторіччя багато церков було зруйновано і зараз одно з завдань православної церкви – відновити святині. За словами Михайла Кіта, дуже багато церковних архівів було знищено, тому деякі церкви не можуть бути реконструйовані у первозданному вигляді.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині відбудеться хресна хода з приводу святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі


   У вересні цього року відбудеться хресна хода кругом Харкова. Про це повідомив секретар Харківської єпархії протоієрей Михайло Кіт, розповідаючи в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» про заходи, які будуть проведені на Харківщині у рамках реалізації завдань Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1021102210231024102510261027102810291030НаступнаКінець»

Сторінка 1028 з 1074
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті