Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

А у селах, у веселих – і люди веселі

   Банер із цими словами розташований у селі Веселе нашого району. І звучить це актуально у селі з такою назвою. До того ж після події 8 червня.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники торгівлі!

   Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро та сердечно вітають працівників торгівлі з професійним святом!
   Незважаючи на всі негаразди в цей непростий час працівники торгівлі роблять все для кращого обслуговування населення, задоволення попиту мешканців району та міста, вдосконалюють свої навички та майстерність в умовах ринкових відносин.
   Сподіваємось, що Ви і надалі будете підвищувати культуру обслуговування, розширювати різноманітність послуг, сприяти своєю працею відродженню торгівельної галузі та економіки району.
   Прийміть найкращі поздоровлення зі святом, міцного Вам здоров'я, щастя, наснаги в роботі!

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Святинь на Первомайщині стане більше

   На виконання завдань Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо відзначення 1025 річчя з Дня Хрещення Київської Русі в Первомайському району проводиться активна робота щодо збільшення православних святинь.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні співвітчизники!


   Прийняття Київською Руссю християнства стало подією вселенського значення, що на віки визначила духовну долю нашої Церкви й українського народу й донині має величезний вплив на життя суспільства й держави.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Звернення Президента України з нагоди Дня хрещення Київської Русі


Дорогі співвітчизники!

   Сердечно вітаю вас із 1025-річчям хрещення Київської Русі.

   Україна, багата своєю історією та унікальними культурними надбаннями, є невід'ємною частиною християнської цивілізації, а наша столиця по праву вважається апостольським містом, яке зберегло основи загальноєвропейської культури, політики та вікопомну спадщину.

   Ми – спадкоємці Володимирового хрещення – усвідомлюємо силу віри у нелегкі часи випробувань, через які довелося пройти у боротьбі за свою державність і незалежність.

   Переконаний, що Український народ і надалі плекатиме глибокі християнські традиції та духовні засади Київської Русі задля розквіту рідної землі.

   Прошу для всіх Господнього благословення і Божої благодаті.


Віктор ЯНУКОВИЧ

 
PDF Друк e-mail

Організація навчання з метою зайнятості населення


   На виконання завдань, доручень Президента України щодо сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем, відповідно до плану заходів Харківської облдержадміністрації Первомайським міськрайонним центром зайнятості розроблено заходи, які включають в себе профорієнтаційні, профконсультаційні послуги, які надаються спеціалістами міськрайонного центру зайнятості з питань вибору професії, шляхів оволодіння нею, в тому числі за направленням центру зайнятості. Постійно проводиться аналіз і вивчається прогноз ситуації на ринку праці.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Віктор Янукович взяв участь у відкритті виставки «Велике і Величне» з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі

   Президент України Віктор Янукович взяв участь у відкритті Всеукраїнської мистецької виставки «Велике і Величне», приуроченої до 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1021102210231024102510261027102810291030НаступнаКінець»

Сторінка 1026 з 1074
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті