Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

У серцях і душах харків'ян назавжди залишаться світлі спогади про святкування ювілею Хрещення Київської Русі

   Таку думку висловив сьогодні в ході відкриття в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» виставки робіт іконописної майстерні Харківської єпархії голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Державна служба зайнятості України

     пропонує особам старше 45 років (у тому числі працюючим)

отримати ваучер на безкоштовну освіту.

Звертайтесь до центру зайнятості за місцем проживання.

Зростайте професійно, не витрачаючи власних коштів!

Тел. для довідок: 3-24-36, 3-41-41, 3-22-50

 
PDF Друк e-mail

Військова служба за контрактом

   Відповідно до завдань, визначених Віктором Федоровичем Януковичем – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України, щодо переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом, у військах продовжується робота з відбору та прийняття кандидатів на військову службу за контрактом.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Вуличне освітлення
(з досвіду соціально-економічного розвитку населених пунктів Миронівської сільської ради)

   Освітлення сільських рад району є одним з основних пріоритетів розвитку Первомайського району на 2013 рік та головний завданням, яке стоїть на даний час перед виконавчим комітетом Миронівської сільської ради.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У нашій країні сьогодні кожен може обрати той шлях до Бога, який вважає для себе вірним. Михайло Добкін


   Сьогодні в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін розповів, що святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі, яке широко відзначалося згідно з Указом Президента України Віктора Януковича, можна вважати заходом, який сприяв консолідації як різних релігійних організацій, так і громадськості.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На сьогоднішній день в Харківській області введено в експлуатацію 350 індивідуальних та 11 багатоповерхових житлових будинків


   Про це сьогодні повідомив перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Валентин Дулуб. Він зазначив, що в Харківській області ведеться активна робота з виконання завдання Президента України Віктора Януковича щодо розвитку будівельної галузі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині підписано 46 договорів за програмою «Доступне житло» та 188 громадян планують брати участь у програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів


   У Харківській області ведеться активна робота з виконання завдання Президента України Віктора Януковича щодо розвитку будівельної галузі. Як зазначив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб, станом на 25 липня за програмою «Доступне житло» (30/70) підписано 46 договорів на будівництво 49 квартир. Всього громадянам було нараховано 4,3 млн. грн.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1021102210231024102510261027102810291030НаступнаКінець»

Сторінка 1024 з 1074
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті